Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti tapasztaltatok olyat a...

Ti tapasztaltatok olyat a szüleiteken, hogy minél öregebbek annál pesszimistábbak, annál borúlátóbbak lesznek?

Figyelt kérdés
Te tapasztaltad-e, hogy minél öregebbek a szüleid, anyukád és apukád egyre szürkébben, kilátástalanabbnak látják a világot?

2013. okt. 30. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Anyukám inkább egyre kiegyensúlyozottabb és nyitottabb. Apukám meghalt, tehát őt nem tudom.
2013. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Részvétem. Előttem szólóhoz csatlakozom. Sajnos édesapám nekem is meghalt.
2013. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. De sajnos megvannak a dolog előzményei is.
2013. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
résztvétem mindkettőtőknek...nekem egyik szülöm se pesszimista mert még csak 43-52 évesek..de nagymamàm aki 68 éves nagyon pesszimista lett mostansàg..
2013. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Apukám (83)ahogy öregszik, egyre inkább derűs, sármos, néha csendes, de mindenképpen olyan, mintha valami megvilágosult tudás birtokosa lenne. És ebben hiteles is.

Anyukám (+76) derülátó volt, leginkább az unokái miatt, külvilágra nyitott és némi pikáns szemlélet sem állt messze tőle.

Pesszimizmusuknak nyoma sem volt.

2013. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem apukám egyre optimistább és határozottabb, anyukám meg fiatalkorában nagyon durván pesszimista volt, szóval most ha úgy nézzük ő fejlődött pozitív irányba :D
2013. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukámnak a társasági élete is kivirágzott, hetente többször megy programokra, pedig 60 felett van.


Az első voltam.

2013. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
A fiatalok nem tudnak különbséget tenni a pesszimizmus és a realizmus között. Ennyi.
2013. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!