Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beperelhetem apámat ha soha...

Beperelhetem apámat ha soha egy forint gyerektartást nem fizetett?

Figyelt kérdés
Most 21 éves vagyok, apukám soha nem fizetett gyerektartást. De ugye nekem már nem is járna... Így beperelhetem?
2013. nov. 14. 22:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
*illetve kapna egy újabb, esetleg utolsó esélyt
2013. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#20, abban kétségtelenül igazad van, hogy az esélyt megadni soha nem hiba. Viszont a Kérdező itt nem esélyt akar megadni, hanem követelni, perelni - az egy nagyon más szitu.

Másfelől az esélyt az adja meg, aki felkészült, és kész elfogadni az igenleges és a nemleges választ is, gyűlölködés nélkül. Szóval azt hiszem, ehhez az a fajta érettség kell, ami a Kérdezőből ez esetben MÉG hiányzik, ő még elvárna és követelne...

2013. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
valóban Kérdező éretlennek tűnik, így az apjánál semmit nem fog elérni, sem apai figyelmet, sem pénzt.
2013. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!