Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 48 éves a férjem,3 gyerekünk...

48 éves a férjem,3 gyerekünk van,21,21 és 4 éves. Már régen is voltak ilyesmi problémák, de mindig neki adtam igazat, de lassan elfáradok, belefáradok. Folyamatosan küzdök a gyerekek és az ő jó! Kapcsolatáért. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindent megad pénzbe,de érzelem elmarad,vagyis belül biztosan megvan,de kifele ez nem működik.csak ő csak ő csak ő.ha ő alszik,mi is csendbe kell legyünk,ha ő tévézik,nem baj ha mi alszunk,akkor is hangosan hallgatja.amilyen kedve van,olyan kell legyen a mi kedvünk is.lassan nem birom.23 éve élek vele,én 40 vagyok,szó sincs más kapcsolatról,csak én egy lelkis ősanya típusú nő vagyok,minden gyerekemről mindent tudok,elmondják és nagyon jó a kapcsolatunk.(nekem nem volt ilyen a gyerekkorom,a mamám nevelt-valószínű ezért)ha összeveszünk képes vagyok sírni napokig és magamat hibáztatni mindenért.nem tudok rajta változtatni,segítsetek,mit tegyek? külsőleg biztosan könnyebb tanácsot adni? de én elfogadom.egyébként dolgozunk,és ha csak ő van és én és minden gyerek csendbe van..akkor minden oké.neki.
2013. nov. 17. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

BESZÉLJ VELE ERRŐL!


Mi mást lehet itt tanácsolni?! Mondtad már neki valaha is nyugodtan, normálisan, beszélgetésképpen, hogy mit kellene változtatni a kapcsolatotokon? A kiabálás, veszekedés nem használ!

2013. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele megbeszélni. Ha nem megy akkor maradjon magára az önzőségével együtt. Én egy ilyennel egy percig nem éltem volna. Mikor bukott ki ez a dolog?
2013. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A beszélgetés így van: beszéljük már meg,mondom szépen.erre ő: nem érdekel,jó,leszek én a hibás,hagyjál,nem akarok erről beszélni,befejeztem.nem néz rám,majd otthagy és felhangosítja a tv-t vagy lefekszik. most azt mondta,majd beíratkozok hozzád egy tanfolyamra(pedagógus vagyok,óvónő és csecsemőgondozó)
2013. nov. 17. 20:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ekkora bunkó volt?
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra! Mond meg, alkalmazkodjon Ő is, nem csak Nektek kell.Ti is elfáradtok napközben, pihenés mindenkinek jár. Azért vagytok Egy család, hogy ne legyen zsarnok, önző, elnyomó.

Nem kell mindent elviselni, tűrni, nem lesz attól nekünk, nőknek, feleségnek, anyának nagyobb becsületünk, ha nem tudunk kiállni magunkért, csak bólogatunk, és nyelünk.

2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Apám is ilyen.

Nézünk valamit a TV-ben anyuval, bejön a szobába, fogja a távirányítót és kérdés nélkül elkapcsolja. Amikor pedig kiakadunk, hogy mit képzel magáról, akkor annyit mond ordítva, hogy "nepofázzatok!".

Egy idióta, ősparaszt típus az ilyen, sok sikert a dolgok megbeszéléséhez, de előre borítékolom, hogy nem fog menni. Az ilyenek soha nem változnak.

2013. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mindig ilyen volt...soha nem fog változni,tudom...nagyon nehéz..biztos a dolgába,hogy nem lépek...
2013. nov. 17. 20:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Már nemfog változni ilyennek fogadtad el,már késő bánat.

21.évesek már felnőttek, nekik már úgyis megvan a véleményük az apjuk viselkedéséről, a kicsi meg "egykeként" talán könnyebb vele ha külön szobában vagytok .

2013. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
azt kívánom,hogy szeressen már végre magamért,nem azért és olyannak amilyennek ő akar....soha nem érem el...soha...sajnos:-(
2013. nov. 17. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válsz el?
2013. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!