Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el anyámmal...

Hogyan fogadtassam el anyámmal, hogy 20 évesen egy 32 éves nőt szeretek?

Figyelt kérdés
Párszor már próbáltam neki felvezetni a témát, próbaképpen csak viccből, hogy mi lenne, ha, de hallani sem akar ilyesmiről. Én viszont bármit megtennék ezért a nőért. Hogyan tudnám elfogadtatni anyámmal ezt a dolgot, ha ő eléggé ragaszkodik a sztereotípiákhoz, hogy mindig a férfinek kell idősebbnek lennie? valaki esetleg volt hasonló helyzetben?
2013. nov. 22. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én 22 éves vagyok, és a nő akit imádok, 27 éves. De szerencsémre sem anyám, sem nevelőapám nem csinál ebből gondot,ugyanis ők is így vannak. A nevelőapám 20 éves volt amikor beleszeretett anyámba aki akkor volt 28 éves. 12 éve élnek együtt, és nagyon jól elvannak. Így tudják, hogy nem a kor számít..Amúgy kedvelik is, mert tényleg egy tündéri nő..
2013. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

hát van egy ilyen nagy érzelmi projekt, úgy hívják: felnövés. Nem könnyű. Avval jár, hogy meg kell tanulni leszarni, hogy más mit szól ahhoz, amit teszünk. Párkapcsolat tekintetében a legnagyobb falat ebben az anyánk.

Addig nem lesz jó párkapcsolatod, amíg az anyád kedvében inkább akarsz járni mint a barátnődében.

Képzeld, számos olyan helyzet is lesz, amikor a barátnőd az anyáddal fog ellentétbe keveredni, és Neked akkor a barátnőd pártját egészséges fognod.

Hajrá!:)

2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Neked kell szeretned, nem anyukádnak.
2013. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Neked a 18 év körüli csajok valók, nem pedig egy szöttyedt öreglány!

Hogy van gusztusod hozzá??

2013. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1: akkor te szerencsés vagy, hogy tudják a szüleid, milyen is ez...Nálunk ilyenre nem volt példa a családban.


#2: Nem befolyásol a döntésemben, hogy ki mit gondol, csak nem lenne rossz ha el tudnám vele fogadtatni a helyzetet, hogy ne forrjon a levegő ha rámnéz...


#4: Ez a hozzáállás hasonlít az anyáméra. És amíg nem ismered a hölgyet, ne mondj olyat, hogy szöttyedt...mert egyáltalán nem az...és úgy van hozzá gusztusom, hogy sokkal többet tud nyújtani, mint a 18 éves lányok. lehet vele komolyan és tartalmasan beszélgetni, számíthatok rá minden problémámban, tervezhetek vele komolyan (én szeretnék megállapodni, egy biztos kapcsolatot, 4-5 éven belül gyereket is akarok), minden téren jó vele...ragozhatnám még...egyszóval egy érett nő, nem komolytalan és bizonytalan, mint a korombeliek. és nagyon szép is. nem érzem azt, hogy idősebb nálam. csak azt, hogy mással sose volt ilyen jó, mint Vele.

2013. nov. 22. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
5: 2#, inkább az a baj, hogy barátnőd van, azért forr a levegő, mert hogy egyáltalán már másik nő van az életedben.
2013. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne felvezetni próbáld a témát viccből, hanem jelentsd be, hogy ez van, ennyi idős a párod, szeretitek egymást és kész, csak határozottan, férfiasan, nem anyuci véleményétől rettegő kisfiú módjára. Ha ez a hölgy az első komolyabb barátnőd, akkor mindenképpen nagy hápogás lenne otthon még akkor is, ha veled egyidős lenne, mert elrabolják a kicsi fiát. Úgy add elő a dolgot, hogy megértse: mindegy mit szól hozzá, mert te már döntöttél. Mégis mitől tartasz, mi történhet legrosszabb esetben? Legfeljebb nemtetszése jeléül majd nem ébreszt téged reggelente kakaóval, attól te még szeretheted a barátnődet.
2013. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

"18 év körüli csajok" 4-es te beteg vagy azok agyilag dedósok.


Bár akinek az tetszik lelke rajta de én nem csodálom h van aki a 30-as nőket szereti. Igaz az én szüleim közt csak 8 év volt de megtom érteni a gyereket.


Egyébként pedig te kell szeresd a csajt nem anyád.

És szerintem e miatt nem fog kifordulni a Föld a tengelyéből szal hajrá.


Viszont lehet h elég hamar felmerül majd a gyerek téma azé ezzel számolj a 30-asoknál.

2013. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne általánosíts, előző, én is 32 vagyok, és egyelőre eszemben sincs a gyerek, valszeg a kérdező barátnőjének sincs, különben nem egy ilyen fiatal sráccal kezdett volna. elsőre meglepő a 12 év korkülönbség (nálam 7 év a határ lefelé), de ha ők így szeretik egymást, akkor majd csak elfogadja a mama is :)
2013. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mondtam h lehet, nem általánositok.
2013. nov. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!