Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg hálátlan, elítélendő...

Tényleg hálátlan, elítélendő dolog, ha karácsonykor (24) szeretnénk a kisgyerekemmel és a férjemmel hármasban lenni, és csak másnap találkoznánk anyámmal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem.


Anyukád egyedül él?

2013. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se. Persze,ha mama egyedül él, ne fosszátok meg az ünneptől. Ha párja is van, nem fog megsértődni. Mi mindig megkérdeztük, apukám azt mondta, 24-e a családé.
2013. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi,csak az első két alkalom ilyen,aztán beletörődnek.


Nekünk anyós játszotta el a hattyú halálát,hogy képesek voltunk kettesben lenni 24-én,következő éven is ez volt,aztán abbahagyta,mert nem hatódtunk meg.

Hozzáteszem,nem maradt egyedül,van férje.

2013. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyedül él. Ha itt van, elcseszi az egészet, sajnos nem feszültségmentes a viszonyunk. Tavaly itt volt, nagyon szar volt. Én meg szeretnék legalább felnőttként békés karácsonyt, meg szeretnék a gyerekemnek szép szentestét, ha nekem nem jutott ki kiskoromban. Csak most megy a részéről az érzelmi zsarolás.
2013. nov. 18. 15:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szervezzétek be más rokonhoz.
2013. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Én soha nem hagynám, hogy az Édesanyám egyedül töltse a Szentestét, mondjuk más a helyzet, mert a mi viszonyunk jó.
2013. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem!

Nálunk is így van, de nincs még gyerek, de a szenteste csak a miénk! 25-én megyünk anyuékhoz és 26-án anyósékhoz.

2013. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
A karácsony a szeretet ünnepe.Ilyenkor a magányosok még elesettebbek.Több az öngyilkosság.Attól,hogy férjed és gyereked van az anyád is a családod.ha nem is felhőtlen a kapcsolatotok azért anyád csak felnevelt.Én nem értem miért van ennyi anya apa,anyós após gyűlülködés,Tudnád anyádnak azt mondani maradj ottt hon nincs rád semmi szükség mert neked külön családod van?Én nem vagyok hívő ember de bízom benne egyszer az ilyen emberek megkapják a sorstól a kellő övön aluli ütést.Egyszer a te gyerekednek is lesz családja,hogy fog tetszeni azt mondja anyú karácsonykor maradj otthon nem kivánatos személy vagy.
2013. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
És akkor az emberek viselkedhetnek sz@rul a másikkal egész évben, hisz karácsonykor úgyis be kell őt fogadni?
2013. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyon jó a viszonyom anyukámmal, így természetes nálunk, hogy nem egyedül tölti a szentestét.
2013. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!