Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyámmal aki...

Mit kezdjek anyámmal aki utálja a barátomat?

Figyelt kérdés

Össze fogunk költözni a barátommal, így anyu egyedül marad a házban.

Nem ismeri a pasimat, csak látásból, de utálja. Nem hajlandó lépni felé, minden meghívásra nem-et mond. Belegondoltam, hogy együtt fogunk élni, lesz majd családunk, gyerek, minden, jönnek az ünnepek, ahol mindenki ott lesz, kivéve anyámat aki már most megmondta, hogy nem fog eljönni hozzánk.

Èn nagyon sajnálom anyut és nem akarom, hogy pl. egyedül karácsonyozzon, mert nem hajlandó elfogadni a barátomat. De mégis mit tehetnék? Már próbáltam mindent: szép szóval, kevésbé szép szóval, mindenhogy. Nem hajlandó elfogadni. Ès most, hogy megtudta, hogy összeköltözünk, elkezdett furcsán viselkedni: mindig szomorú, látványosan depressziós és egész nap otthon ül. Még nem élünk együtt a barátommal, de amikor vele vagyok, akkor egyfolytában hívogat, hogy mikor megyek már haza, miért nem segítek többet, rá nem gondolok soha, hogy egyedül van stb. Aztán mikor hazaérek akkor jól leb asz, hogy hol voltam eddig.

Már nincs több ötletem, hogy mit csináljak. Próbáltam összehozni valakivel, hogy legyen egy társa, amikor én elköltözök. Regisztráltam egy társkeresö oldalra (mivel nem hajlandó eljárni sehova, hiába hívom magammal), és volt csomó jelentkezö, de 2 nap múlva törölte magát, merthogy ö ilyennel nem foglalkozik.

Egész nap otthon van, nem dolgozik, ideje lenne találkozgatni férfiakkal, csak 50 éves és NAGYON jol nez ki. Hogy fogadtassam el a barátom vele? Rosszul vagyok a tudattól, hogy jönnek az ünnepek. Már arra is gondoltam, hogy extra munkát vállalok karácsonyra, hogy megússzam az egészet.


2013. nov. 3. 16:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
azt tudod hogy esetleg mi okból nem bírja?
2013. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma forrása onnan ered,hogy még mindig a pici lányának tart. Ez nem a te hibád vagy a barátod-é, hogy nem fogadja el az anyukád. Sokat látunk ilyesmi dolgot a tv-ben is. Szerintem idővel megoldódik ez a probléma. Adj időt anyukádnak :)
2013. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt.

Senkiházinak tartotta, meg csórónak. Nem volt olyan munkája amiböl valamire ment volna. Anyu azt mondta, hogy majd ha bizonyít és letesz valamit az asztalra, akkor elfogadja. Eddig az volt a kifogása, hogy nem volt pénze.

Szerencsére 1 éve kapott egy jó munkát, most veszünk házat, és minden adott a közös életre.

2013. nov. 3. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
És akkor most mi a kifogás?
2013. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Passz!
2013. nov. 3. 16:33
 6/11 anonim válasza:
akkor a második válaszolónak teljesen igaza van szerintem
2013. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ès amíg elfogadja, addig hagyjam egyedül karácsonyozni stb?! arra is gondoltam, hogy valami csellel odacsalogatom, de abból meg lehet botrány lenne... mert azt csinálna.
2013. nov. 3. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyedül hagynod. Csak meg kell anyukáddal értetni,hogy már nem az a kicsi lány vagy aki voltál hanem felnőttél, és ha te a barátoddal akarsz együtt élni akkor úgy is vele fogsz. És ne egyedül próbálj vele beszélni, hanem ketten a barátoddal. (második válaszoló voltam.)
2013. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsot, megpróbáltam.

A gond az, hogy a barátomat nem engedi be a házba, mondván, hogy az ö házába ö nem teszi be a lábát. Aztán többször hívtuk a barátomhoz, természetesen oda nem jön el.

Próbáltam közös programra hívni magunkkal, pl ilyen olyan kiállításra, moziba. Nem jön.

Szóval semmire nem hajlandó.

2013. nov. 4. 19:50
 10/11 anonim válasza:
Lehet más a baja. Változott valami?
2014. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!