Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom apámat, ez mennyire...

Utálom apámat, ez mennyire gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Cinikus velem, mindent kritizál, panaszkodik amikor csak tud, nincsenek barátai, TV-t néz, felesleges összeesküvés elméletekkel foglalkozik, sőt, házsártoskodik. Azon gondolkozom, hogy elköltözöm anyámhoz, de akkor Ő egyedül marad.

Az egyetlen pozitiv dolog, hogy elkapom az autóját, ha dolgozni megyek.

Én teljesen pozitiv vagyok, haladna előre az életem, de az itthoni dolgok annyira visszafognak, hogy az valami eszméletlen. Parszor már azt is mondta, hogy jobb lenne ha meghalna...


Velem van a gond? Tisztelem, de nem szeretem, nem akarok olyan ember lenni, mint Ő!



2013. nov. 23. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te is csalódsz olyanban akit mindennél jobban szeretsz te is ilyen leszel.

Ha most te is elhagyod/elárulod, alkoholista lesz és ha elfogy pénze felakasztja magát.

2013. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 ...


Mindenki a maga sorsa kovácsa. Szerintem hagyd ott, menj el anyukádhoz, mielőtt még téged is lehúz.

2013. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!