Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek apámmal? Jelenleg...

Mit tegyek apámmal? Jelenleg kikészülök tőle.

Figyelt kérdés

Ma berúgott még most is mattrészeg.Egész ház bűzlik tőle, a wc-n valami iszonyatos szag, mellé van pisálva,ráadásul meg is van fázva egy kicsit, tehát úgy hörög mint darth vader.Jelenleg alszik de amíg fentvan addig iszonyat bunkó tud lenni, semmi sem jó neki, mindenbe beleköt.Anyának is nekiugrott nemrég csak azért mert hagyta főni az ételt a gázon miközben ő a pincébe vitte le a virágokat.Még majdnem meg is ütötte csak közbeléptem.Beültettem a szobába hátha tudok beszélni vele erre "Te sz*ros takarodj kifelé a szobából, és meg ne lássalak megint me' a nyakadat elvágom".Jön ki a wc-re botladozik össze vissza (most is összetört egy kisasztalt..)közbe morog-hörög.Benéz a szobámba közbe és ordibál hogy aludjak mert különben ez meg az lesz.Most anyát ordította le mert mosogat, és őt zavarja a hangja.Erre megint nekiugrott anyának.Próbáltam leállítani erre ellökött (kishíján hátast vágtam a késtartóba, de szerencsére csak a fejem vertem be)mire én adtam neki 2 pofont(valahogy elszakadt a cérna).Ordibál majd bement a szobába és elaludt.Jelenleg csend van de úgy érzem nem sokáig.Nem is magam miatt aggódom igazából, mert régebb óta karatézom + folyamatosan edzek ,tehát megtudom védeni magam, de anya miatt parázok.Mindig ilyeneken kattog az agyam hogy mi lesz ha mondjuk éjszaka felkel és megkéseli anyát vagy engem, és hasonlók.Már aludni is alig merek ami gáz mert reggel 5kor kelek.

Egyébként alapból sem 100-as ,de azért jobb.Ha nem részeg akkor is ordibál minden kis hibáért (pl. tegnap hegesztőt szereltünk és mondta hogy adjam oda neki a csavarhúzót ott van a xy helyen.Mondtam hogy nem találom erre hogy a k.. b*ssza ki a szemedet hát ott van.)elviselhetetlen.Mindig azzal csesztet hogy úgyse fogom semmire se vinni, (csak mert van 2 hármasom énekből..)mert semmire nem leszek jó, mert nem vagyok erős, jó fizikumú (igaz vékony vagyok, de nem olyan gyenge mint amilyennek látszok.múltkor pl. ő nézte a tv-t én meg 50kilós zsákokba hordtam fel a kukoricát a kertből a silóba.Meg akkor sincs egy szava sem mikor a jó 25-30centi vastag vizes akácrönköket pakolgatom egyik helyről a másikra).Már teljesen kikészít.Azt hogy normálisan beszólogat már megszoktam de most részegen...

Elnézést kérek a regényért, és köszönöm aki végigolvassa és segít.



2013. nov. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt igazából nem neked kellene lépned, hanem anyudnak. Nem hiszem hogy neki kellemes ez a helyzet. beszéld rá, hogy költözzetek el, ha hirtelen nem tudtok máshova, akkor nagyszülőkhöz, rokonokhoz, barátokhoz. Az ilyen ember sosem fog észhez térni. Teljesen valószínű, hogy a házasságukba csúszott némi hiba és éppen ez zavarja apukádat és ezért teszi amit tesz. De anyukád helyében én már rég nem lennék ott, ha éheznem kellene akkor sem. Próbálj a lelkére beszélni, mert ennek nem lesz jó vége
2013. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozom, hogy egy magát anyának valló egyednek ennyire fontos legyen a pénz, hogy igy képes élni.

Kérdezd meg az anyudtól, pénzért meddig képes tűrni, és kötelezni egy gyereket, hogy ilyen körülmények között nőjjön fel? Mennyibe kerül a gyereke jővője? Mi az az összeg aminél már nem kéne neki több, és végre téged is nézne.

2013. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vesd fel vasárnap az ebédnél, hogy váljanak el.
2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 Ennyi.
2013. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!