Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az gond, ha utálom fateromat,...

Az gond, ha utálom fateromat, ha be van rúgva?

Figyelt kérdés

Amúgy azért utálom, mert így részegen kötöszködik a szó szerint hülye szomszédokkal. Zenét kell vele hallgatni addig, ameddig nem fekszek le. Kb ezek.. csak 7 végén szokott berúgni. Vagyis anno 1-2 havonta volt, s most 7végente. Józanon meg már nem tudom úgy tisztelni, mint anno, mert olyan dolgokat kell vele csinálni, amit nem szeretek. A zenék bejönnek nekekmis, de nem olyan sűrűn. Meg, hogy mindig vagy 200számot kell hallgatni.

17/F


2011. máj. 29. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gond,haragszol rá. Én belém mindig belém köt, inkább a szomszéddal kötekedne. Egyenesen gyűlölöm ilyenkor, és ha józan már akkor sem tisztelem egy picit sem.
2011. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mondd el neki, hogy nem szereted, ha berúg hétvégente, hátha egy kicsit magába néz, és kevesebbet fog inni
2011. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gond,abszolút normális..velem is így van!
2011. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én apám is hasonló, csak nála napi többször előfordul ez. Olyankor mindenért b*szogat, volt, hogy nekem is jött. Szóval meg tudlak érteni. Nagyon szar érzés látni, hogy milyenné teszi az embereket az alkohol.

Az a durva, hogy nekem öcsém is ilyen, ő is heti többször, négyen élünk 30 nm-en, öcsém nem egyszer megvert már, széttörte a cuccaimat, szal nagyon sz*r.

Annyit tudsz tenni, hogy lelépsz otthonról, amint tudsz. Én is azon vagyok. Az a baj, hogy ezek az emberek nem fognak megváltozni, nem tudsz tenni semmit sem a költözésen kívül.


Üdv: 22/L

2011. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,én szerencsére eltudtam költözni otthonról, de mikor látogatóba megyek akkor már tiszta ideg vagyok, hogy most vajon milyen állapotba lesz.
2011. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem a szuleim elvaltak mert apum iszik.en joba voltam veled de egyszer az ital fontosabb volt mint en es azota nm tisztelem es lenezem h milyen szanalmas h az ital az elete.nmis beszelek vele azota.
2011. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, úgy látom, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Szokott is mesélni történeteket, hogy mi történt vele. Addig oké, ameddig újakat mond, de már, mikor 2 hete is ezt mesélte, unalmas..

De am mondogatja, hogy nem beszélünk stb.. de józanon nem akar..

2011. máj. 29. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ivott anyám pár éve, utáltam érte, a haragom most sem szállt el egészen. Érthető, hogy haragot táplálsz iránta.
2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az en apam is iszik .. es nekem is barcsak a szomszedokkal veszekedne ... de sajnos mindig velunk veszekszik .. barcsak en is zenet kellene hallgassak vele meg torteneteket hallgatni.. de nem ... es raadasul nagyon befolyasolhato is es mikor tele beszelik a fejet jol leissza magat es hazajon es veszekedik .. sot nem is egyszer kellett vegig neznem azt hogy anyamhoz kest tartott.. szoval te meg eleg jo helyzetbe vagy! mondjuk az en apam mar egy ideje kezd megvaltozni es hatha minden rendben lesz 15/L
2011. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha mégcsak 15 vagy, akkor szakíts vele, s monden gondod megoldódik..

Amúgy olyan velünk is szokott történni, hogy tele beszélik a fejét, csak a szomszédokhoz megy balhézni..

2011. jún. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!