Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tetszik egy külföldi fiú. Még...

Tetszik egy külföldi fiú. Még sehol nem tartunk egymással, de apukámmal már összevesztem miatta. Hogy kellene kezeljem, h abszolút nem nyitott? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

:(


Nem európai a srác, nem is a mi rasszunkba tartozik. Apu úgy beszél róla, mintha vm leprás földönkivüli lenne. Hallani sem akar róla (arról sem, h elkezdtem tanulni a nyelvét). Mit csináljak?? Apu nem fog megváltozni már, de olyan rosszul esik, h mikor kb havonta beszélünk, akár telefonon is, képes összeveszni velem. És mi van ha boldog lennék ezzel a sráccal, és vegyesházasság lenne belőle?! Kitagadna??? Ilyeneket mond, h szégyellne az unokával menni az utcán, azért mert máshogy áll a szeme, vagy más a bőre? Apám értelmes ember, de kibxxxott konzervatiiv. Mit csináljak, h ne veszekedjünk?

:(


köszi, ha elolvastad, jó volt kiirni magamból.



2013. nov. 23. 20:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#5 apuka sem profi a gyereknevelésben. ő azt hiszi nagy hanggal el lehet intézni mindent, meg mert máshogy nem tud. a szülőknek nincs gyermeknevelési iskola.
2013. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Én apukával értek egyet.
2013. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Ha 28 éves vagy, akkor már 10 éve nagykorú vagy. Apádat szépen végighallgatod, aztán megmondod neki, hogy köszönöd, de talán törődjön a maga dolgával, te is azt teszed. Ha nem áll szóba veled a srác miatt, akkor majd megbékül, vagy úgymarad. MIt számít? Nézd, vagy leválsz végre apádról és felnősz, és a srácot választod, vagy nem, és akkor apuka kislánya maradsz örökre.


Ha pedig külföldön élsz, akkor pláne nem számít apuka véleménye. Jó messze van, hála istennek, és ennyi.


Ha apád összeveszik veled, akkor ne beszélj vele kéthavonta sem. Apád nem irányíthatja az életedet, csak akkor, ha te is hagyod.

2013. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a megértő hozzászólásokat!


nem is járunk, csak épphogy szimpatizálunk egymással, lelkes vagyok, jó látni, jó a szemébe nézni, kellemes a közelsége.

és ezen is kiakad, h nekiálltam nyelvet tanulni, amiből csak előnyöm származhat.

2013. nov. 23. 20:51
 15/22 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom itt is arab az illető. Én ha fizetnének sem jönnék össze arabbal és nem csak azért mert taszít az összenőtt szemöldök, hanem mert ismerek jópárat és tudom hogy milyenek. Ösztönlények, sok köztük vallási fanatikus, mindent üvöltözéssel akarnak megoldani, de persze az elején elhúzzák a mézesmadzagot és megjátszák magukat, főleg ha európai lány a kiszemelt.

Sok sikert hozzá.

27/L

2013. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

nekem is fura ha valaki idegen kultúrájú embert választ társnak. csak eggyel több konfliktusforrás, és az sem biztos, h olyan jó arc mint amilyennek mutatja magát.

persze, ez európai, egy magyar is átejthet, de azt valahogy talán könnyebben megemészti az ember...

2013. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

"Ilyeneket mond, h szégyellne az unokával menni az utcán, azért mert máshogy áll a szeme, vagy más a bőre"

Ázsiaira tippelnék

Amúgy meg nem mindegy? Nem vele laksz, nem függsz tőle anyagilag, ha már azon is kiakad, hogy jóban vagy a sráccal... :(

2013. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Apád tud valamit,te neked meg a rózsaszin köd van csak,aztán kimész hozzá a közel keletre aztán azon találod magad hogy eladtak 2 púpos tevéért,vagy 10db AK-47esért rabszolgának...
2013. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem visz sehova. Itt született Nyugat-Európában, itt nőtt fel és itt él.


A szomorú az, h ekkora feszültséget okoz a családban egy kultúra-közi kapcsolat esetleges lehetőségének a híre is.

Szeretném apuval megosztani az örömömet, elmesélni, h mi történik velem, de tudom, h ha ezt teszem, akkor az csak tűzszítás. Jobb ha hallgatok, titkolózok. Akkor van béke, ha nem kommunikálunk.

:(

2013. nov. 24. 09:18
 20/22 anonim ***** válasza:
45%
Akkor neked jó lessz ha nem tartod vele a kapcsolatot éveken keresztül?!Am nem véletlenül félt,és mondja neked ezeket a dolgokat,de ha lenne egy csepp eszed akkor keresnél magadhoz való fickót...
2013. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!