Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tetszik egy külföldi fiú. Még...

Tetszik egy külföldi fiú. Még sehol nem tartunk egymással, de apukámmal már összevesztem miatta. Hogy kellene kezeljem, h abszolút nem nyitott? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

:(


Nem európai a srác, nem is a mi rasszunkba tartozik. Apu úgy beszél róla, mintha vm leprás földönkivüli lenne. Hallani sem akar róla (arról sem, h elkezdtem tanulni a nyelvét). Mit csináljak?? Apu nem fog megváltozni már, de olyan rosszul esik, h mikor kb havonta beszélünk, akár telefonon is, képes összeveszni velem. És mi van ha boldog lennék ezzel a sráccal, és vegyesházasság lenne belőle?! Kitagadna??? Ilyeneket mond, h szégyellne az unokával menni az utcán, azért mert máshogy áll a szeme, vagy más a bőre? Apám értelmes ember, de kibxxxott konzervatiiv. Mit csináljak, h ne veszekedjünk?

:(


köszi, ha elolvastad, jó volt kiirni magamból.



2013. nov. 23. 20:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Ha még nincs is úgymond sok közötök egymáshoz a fiúval,minek mondod el apukádnak? Majd ha komolyra fordulna a dolog,akkor már érthető lenne,hogy közlöd vele,de amúgy meg tök fölöslegesen idegesíted magad is,meg apukádat is.

Szóval szerintem ne apukáddal beszéld meg az ezzel a fiúval kapcsolatos dolgaidat,akkor valószínűleg nem lesz veszekedés.

Egyébként az én apukám is ilyen felfogású,szemtelen időszakomban azzal hecceltem,hogy kerítek magamnak valami néger hapsit,aztán kinevettem,hogy milyen ideges lett ettől,de ha tényleg megcsináltam volna,tuti elküldött volna p.csába:D

2013. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem találsz normális embert magadhoz? Igaza van apádnak. Azt írod még sehol se tartatok. Honnan tudod hogy egyáltalán tartatok majd valahol. Ennyibe különbözöl apádtól. Ő egy értelmes ember.
2013. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!