Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám 8-után nem enged...

Beni Farkas kérdése:

Anyukám 8-után nem enged sehova a "törvény" miatt. Hogyan mondjam neki meg hogy ezzel ne zaklasson?

Figyelt kérdés
Amióta kijött az a "törvény" hogy 20:00-után nem lehet kint 18 aluliszülő nèlkűl.Most is volt itt nálunk 2 haverom megint nem engedett el.NAGYON IDEGESÌTŐ MÀR 7-8 FELE HOGY GYERE HAZA.Tudom hogy véd meg szeret csak annyira idegesítő.
2013. nov. 26. 19:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
milyen törvény?
2013. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
41%
Kajak van ilyen? :D 17/f
2013. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenről még nem is hallottam. Nem csak ő találta ki, hogy ne mászkálj el?
2013. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Valóban tervben volt ilyesmi, nemtudom hogy végül hatályba helyezték e, de ha igen, akkor teljesen jogos anyukéd aggodalma. Én se akarnám, hogy a gyerekemet rendőr hozza haza és akkor még nekem kelljen magyarázkodni, hogy mit keresett kint, vagy ne adj isten még büntetést is fizetnem.
2013. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Ez BAROMSÁG, NEM VOLT HATÁLYOS SOSEM EZ A "TÖRVÉNY". Viszont ha minden hülyeséget elhisztek akkor rátok is fér...
2013. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Azt írtam, nemtudom, hogy hatályba helyezték e.... Tanulj meg szöveget értelmezni, a hőbörgés helyett. :)) Meg néha kulturálódj egy kicsit, hogy képbe legyél, mi van körülötted.
2013. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Igen, tervben volt ilyesmi. Látom valaki nagyon fel is húzta magát rajta. :D Senki nem írta, hogy hatályban van, azt írták, hogy szó volt iylesmiről. Próbálj meg lenyugodni, szerintem senki nem akart felzaklatni.
2013. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

"Ez BAROMSÁG, NEM VOLT HATÁLYOS SOSEM EZ A "TÖRVÉNY"."


Senki nem állította, hogy hatályos volt. De beszéltek róla. Még a híradóban is volt. Legalább azt nézhetnéd, ha már ekkora paraszt vagy, maximum a televízióból érhet téged némi információ a körülötted lévő világról.

2013. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%
Jajj bocsánat, csak gondoltam kiemelem kicsit a RELEVÁNS információt a sok "hát nem is tudom mi is van" közül... Még egyszer bocsánat, ha valakire ráijesztettem:(
2013. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát tudom anyukám véd de mint a dedosoknak a barátaim előtt is ma hogy nem menny sehová mert 8-óra van stb....
2013. nov. 26. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!