Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Angliában, nem EU-s partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliában, nem EU-s partnerrel, házasságot megelőző interjúról valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha kicsit zavaros a kérdés, csak bele szerettem volna mindent zsúfolni.

Tehát: kint élünk Angliában. Párom Európán túlról érkezett. Itt nagyon gyakran van, hogy egy pasi összespórol kb. 2 millát, keres magának egy Unios állampolgársággal rendelkező lányt, akit lefizet, hogy legyen a felesége egy-két évre, így a pasi könnyebben kap vízumot.

Ebből az okból kifolyólag nagyon megszűrik a vegyes párokat. Az én kérdésem az lenne, hogy valakinek van tapasztalata ilyen téren?

A párommal 2 éve vagyok együtt, az elmúlt fél évben már együtt is élünk. Tehát ismerem már eléggé. Elég ez, vagy kezdjünk tanulgatni adatokat is egymásról? Pl. ki mikor érkezett az országba napra pontosan, vagy egymás rokonsága részletesen mivel foglalkozik, ilyenek kellhetnek?



2013. aug. 20. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Még nem is tudsz semmit a családjáról, nem is találkoztál velük? Ez elég necces szerintem.
2013. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 éve együtt vagytok, és már együtt is éltek, akkor minek betanulni a dolgokat? 2 év alatt ezeket rég megbeszélik a párok.

De egy tapasztalat.

Egy angol ismerősöm ment hozzá egy afrikaihoz. Ők csak pár hónapja ismerték egymást, de a csajszi szerint szerelem első látásra.

Menniük kellett interjúra, hiába volt kitűzve az esküvő időpontja. AZ interjún nem mentek át, nem kapták meg a házassági engedélyt, ugyanis kiderült, hogy a pasas már többször próbálkozott megnősülni, mindig más uniós államtagú nőkkel.. Már ismerték...


Szóval komolyan veszik, és arról nem is beszélve, hogy a házasság nem ér semmit ha te Magyarországon nem honosítod..

2013. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első Te hol olvastad azt, hogy nem ismeri a rokonságot?

Azt kérdezte, hogy kellenek-e olyan adatok, hogy mivel foglalkozik a rokonság..

Sajnos amúgy a kérdésben nem tudok segíteni, nem voltam ilyen interjún, de inkább azt javaslom, hogy ne itt keresgélj, hanem mondjuk a Londoni Magyarok portálján. Ott nagyobb eséllyel akadsz össze olyannal, akinek van igazi tapasztalata benne.

És sok boldogságot kívánok! :)

2013. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szülj neki, azt elhiszik
2013. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Abból gondolom, h ha ismersz vkit, akkor nem kell róla adatokat gyűjtögetned. Főleg nem azt, mivel foglalkozik.
2013. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Személyesen nem ismerem pl. a testvéreit és az édesanyját, mert messze élnek. Képen sokszor láttam már őket. Viszont pl. a tesóinak a nevét fel nem tudnám sorolni, mert számomra nagyon bonyolult és túl hosszú nevük van. Így csak úgy tudom monani, hogy a legidősebb bátyja vegyész, a másiknak vállalkozása van. Tehát nagyv onalakban tudom mivel foglalkoznak. Az édesapja már nem él és nem szeret róla beszélni, így neki se a nevét nem tudom, se azt, hogy mivel foglalkozott. Édesanyját úgy láttam skype-on, hogy ő nem beszél angolul és a párom tolmácsolt.

Tehát bizonyos fokig ismerem a családját, de félek, hogy olyat kérdeznek, amire nem tudok válaszolni és így nem kelhetünk egybe :S

2013. aug. 20. 17:17
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha meg lenne a bizalom már tudnád azt is, hogy milyen alsógatyát vet utoljára, ha külföldi, ha nem, mert beszél angolul az urge és te is.


Ha meg ezeket az alap dolgokat nem tudod, nem értem minek házasodni, hiszen nem is ismeritek egymást.


Én kapásból nem kezdenék gondolom arabbal, vagy afrikaival, mert ezek mind-mind érdekházasságot kötnek.


Ezek lenézik a fehéreket.


De ha te el akarod rontani az életed, hát ez van.

2013. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha meg a pénzért teszed, akkor megérdemled.
2013. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég szigorú ellenőrzés van. Nekem felajánlottak egy ilyen esküvőt, akkor utána néztem, és eleget hallottam ahhoz, hogy ne csábítson meg az a pénz.

Vannak interjúk, ott elég sok mindent kell tudni, úgyhogy szerintem kezdjetek el tanulni ilyen dolgokat. Utána pedig számítsatok arra, hogy váratlan időpontokban bekopog az erkölcsrendészet, hogy ellenőrizze, tényleg együtt vagytok-e. Ha a férjed mondjuk külön költözik, de nem adjátok be a válást, akkor eléggé gyanús, hogy érdekházasság, és őt jó alaposan hazatoloncolják. Lehet, hogy téged is.

2013. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Félreértitek. Azért írtam le az érdekházasságot, mert eddig én sem tudtam, hogy ilyen bonyolult férjhez menni itt. Semmi anyagi érdek nem vezérel, mindketten egy étteremben dolgozunk, közösen béreljük a házat is.

Igen, tudom milyen alsónadrág van rajta, sőt az összeset fel tudnám sorolni amit a héten viselt, ugyanis a ruhákat én szoktam beszedni a szárítóról, én pakolom be aztán a fiókba. Aztán nézem, ahogy itthon egész nap csak abban van a nagy meleg miatt.

Ismerjük elég jól egymást. Én most arra vagyok kíváncsi, hogy olyan adatot, évszámokat, amiket idáig nem tartottam észben (édesanyja születési dátuma, testvérei és azok feleségeinek neve, stb...) azokat most elkezdjem betanulgatni vagy ilyen szinten nem kell.

Egyébként felőlem jöhetnek ellenőrizni, közös munkahely és lakhely miatt a napból 22 órát együtt töltünk.

2013. aug. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!