Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem enged sehová azt...

Az anyám nem enged sehová azt szeretné hogy egész nap otthon uljek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
16 éves leszek árpilis 2 án annyira zavar h nem bizik meg bennem..azt hiszi h az elso dolog amit fogok csinálni hogy lefekszek egy fiuval de kajakra nekem eszembe sincs ez és hiába mondom neki nem hiszi el.Csak néha jól esne kimozdulni a baratnommel valamerre pl elmenni egy arab étterembe shishat szivni vagy mekizni vagy moziba menni már attól kivan akadva ha 9 re érek haza..én nem maradnék ki meg semmi ilyesmi maximum éjfel elott haza mennek.De azt mondja h egy kis szar'os vagyok és h semmi keresni valóm nekem este kint az utcán.Amikor mondom,neki h más 15 16 éves lányokat elengednek maximum ejfelig azt mondja h a szulok felelotlenek..de szerintem ez annyira baromság..mert suli idoben is meg tudom csinálni vagy suli helyett és én oszintén elmondanám neki h mit szeretnék csinálni...fiurol meg hallani sem akar...még egy fiu megsem puszilhat vagy olelhet..egy rabnak erzem magam..persze a 18 éves báttyám amikor 15 évesen 1 hétig nem jott haza es nem tudtunk semmit róla az nem volt olyan nagy baj..nem tudom mit kezdjek..megsem akar hallgatni hameg meghallhat azt mondja h ugyis o fogja eldonteni nem én..es h ne akarjak egy ri'banc lenni meg stb.
2013. nov. 28. 04:59
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Tudod van egy olyan torveny, hogy 18ev alatti 10-ig tartozkodhat az utcan szulo nelkul... szoval megertem, hogy nem enged el olyan kesoig, engem sem engedtek el es amugyis megfagynek ebbe a hidegbe :"D Nalam is ugyanez volt mint nalad, hogy fiuk tabu meg alig akart elengedni neha... Mikor mar nagyon elegem volt sirva orditottam neki, hogy azt akarja, hogy lezbikus legyek vagy apaca...?! Mondjuk baratnokkel en altalaban mindig elmehettem moziba, ha akartam:) En egyke vagyok azert olyan szigoruak velem...mar 17,5 eves vagyok megis 8-9re haza kell ernem...de en mar megszoktam :D C'est la vie :D Olyan is volt, hogy kifestettem a kormom vilagos rozsaszinnel, ezert hisztirohamot kapott es elvette a netet es addig nem adta vissza, amig le nem mostam...es nekem is jott a duma h k**va akarok e lenni...

Na de mindez mar 2eve:) Kozben lett egy baratom is, akit anyu elfogadott, es mar alig veszekszunk :D A 14-15-(16) voltak nalunk a leghuzosabb evek >< De hidd el el fog mulni es anyukad majd elfogadja, hogy felnosz es el fog engedni:)

17,5/L

2013. nov. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális, hogy így bezárnak, ezt értesd meg anyukáddal!
2013. nov. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Az első mekkora hülyeséget írt!!!!

Hol van ilyen törvény? Max. az álmodban!

2013. nov. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi kislány van akit a törvénnyel riogatnak.. :D Óriási, hogy mind beveszi! Mostmár én is ezt fogom csinálni, ha valamit nem akarok megmondom hogy tiltja a törvény. :D
2013. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

JO AKKOR NEKEM HAZUDOTT AZ ANYAM ES EGY PUBBAN IS VELETLEN KERDEZTEK MEG H MINDENKI ELMULT E 18 MIKOR JOTTEK A RENDOROK...;)))) es amugy tenyleg le kell pontozni, azert mert elmeseltem h nalunk mi volt....elettelenek:""""""dddddd

elso voltam.

2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
61%
Nem törvény, hanem rendelet és van ilyen, csak le se szarják az emberek :)
2013. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!