Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne veszeke...

Mit csináljak, hogy ne veszekedjenek többet? Többi lenn, kicsit hosszú.

Figyelt kérdés
Szóval 21/f vagyok a nővérem elköltözött itthonról más városban dolgozik.Itt maradtam egyedül és anyámék folyton veszekednek.Az apám kezdi folyton a veszekedést,sokszor bepiál esténként és felkelti anyámat alvásból is és kihívja a garázsba és kinn veszekednek órákon át ( mintha hülyének néznének engem is,hogy nem tudom,hogy veszekednek) A téma ami miatt apám veszekedik az a nagy semmi,csupa semmi baromság,mindig avval támadja anyámat,hogy nem tudnak értelmesen kommunikálni miközben ő vele nem lehet beszélni értelmesen.Nagyon makacs az apám ha valami kék akkor ő azt mondja,hogy az zöld és az zöld is típus.Túl nagy az egója,hogy beismerje,hogy hibázik,kiforgatja az ember szavait.Egyedül dolgozik műhelybe biztos közre játszik,hogy egyedül van egész nap.Én már nem bírom ezt sokáig,teljesen belehülyülök,éjjel nappal ez jár a fejembe nem tudok tanulni se miattuk semmit se tudok csinálni,gyáva vagyok kimenni és beleszólni mert tudom,hogy nem érek el vele semmit.Nagyon sajnálom anyámat és tényleg én is teljesen tönkre megyek. Mit tegyek ? kérlek segítsetek!
2013. nov. 28. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Képzelem, hogy édesanyád idegeit mennyire megtépázza az apád mindennapos agressziója, cirkusza.

Te könnyen kiszállhatsz ebből, de a mamád előbb-utóbb rá fog menni.


Az ilyen, szüntelen lelki-idegi megrázkódtatások, zaklatások, a terror rövid időn belül fizikailag is megterhelik a szervezetet, súlyos betegségeket fognak okozni. Például rákot.


Apád depressziós, alkoholista, önző ember.

2013. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiszállni ebből csak én is teljesen összesek,anyám már hihetetlen sokat fogyott az idegeskedéstől,alig eszik,ez sajnos tény de nekem megoldás kellene.Ha esetleg én is közbelépek és ketten fordulunk apám ellen nagyobb esélye van,hogy észhez tér? A szomszéd srác is ugyan így volt ő egyszer hatalmasat ordibált az apjával és onnantól észhez tért,mondjuk lehet érettebb az ő apja mint az enyém.Csak az a baj,hogy anyám hiába veszekedik ebben a pillanatban is már sokadik órája vele az apám ezt szinte élvezi és sosincs megoldás csak forgatja az anyám szavait.
2013. nov. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!