Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy kár lett volna, ha velemegyek a fia születésnapjára?

Figyelt kérdés

Ma van a párom fiának a 21. születésnapja. Párom elment hozzájuk és azt akarta, hogy mivel mindenki ott lesz ezért én is menjek vele. Hiába mondtam neki, hogy én nem akarok menni mert ott lesz a volt felesége is, nagyon összevesztünk, hogy én nem is szeretem őt.

Szerintetek is hiba lett volna elmennem?


2013. nov. 30. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

cserben hagytad.

buszke lehetsz magadra.

igy kerj te is vmit tole!

2013. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Helyzett függő.. Ha az ex normális es ismeritek egymast, akkor simán mehettek volna.

Gondolom, nem két hete váltak el, es a gyerkőc,is mar eleg idos.

2013. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te vagy a hibás, nem igaz, hoyg egy délutánt nem birtál volna ki az ex társaságában anélkül, hogy elkezdj vele veszekedni. A párod helyében nagy ívben kirúgnálak.
2013. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
saját életed felett jogosan döntesz. ha ezt ő nem képes elfogadni ott gond van.
2013. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Látásból ismerjük egymást a volt feleséggel, de ő utál engem. Szerintem csak balhé lett volna azt meg nem akartam.
2013. nov. 30. 15:46
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Ez teljes mértékben körülmény függő.

Pl. Ha a férjem elhagyna egy másik nőért, utána én se örülnék, ha beállítana vele szülinapra.

De ha békében váltak el, vagy már mindenki túltette magát, nincsenek sérelmek, akkor miért ne?

2013. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
nem ez a kérdés. döntöttél valamit a saját életedről s ezt felülbirálta, hatalmaskodni akart feletted.
2013. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Azért ne mert a kérdező önálló személysiéggel rendelkező önálló felnőt ember akinek joga van döntéseket hozznia a saját életéről.
2013. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Ezért ne kezdj elvált emberrel, és akkor nem lesz volt feleség:D
2013. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
én azt se értem egy 21 éves gyerek szülinapját miért kell közösen ünnepelni az ex-el... más ha kisgyerekről beszélünk, de itt egy felnőtt fiúról van szó... elmehettetek volna külön is megünnepelni.. ha az ex utál engem a békesség kedvéért én se mentem volna el... miután elváltak a szüleim apunál is megünnepeltük, és otthon anyuval is... eszükbe sem jutott utána együtt ünnepelgetni... pedig nem váltak el haraggal..
2013. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!