Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszakérjem anyámtol a pénzt?

Visszakérjem anyámtol a pénzt?

Figyelt kérdés

5 éve adtunk neki kölcsön 1.200.000 ft.-ot.Pàr hónapja említette hogy jövöre vissza tudja adni a felét mert letelik a kölcsöne.Most sajnos mi kerültünk olyan helyzetbe hogy kellene a pénz.Arra gondoltam hogy megkérdezem töle hogy mivel jövöre oda tudná adni a 600.000 mi lenne ha most oda adna 300.000 a màsik 300.000 meg jövöre ahogy tervezte.(a fennmaradó 600.000 még nem esett szó)

Viszont annyira kellemetlenek érzem az egészet,szerintetek beszéljek vele?


2013. dec. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
nézd,mikor odadtad tisztában kellett volna lenned azzalk,hogy neked is bármikor kellhet!mostmár ne táncold vissza,várd ki amíg szépen megadja magától....
2013. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 II.Dartheon ***** válasza:
38%
igen, szerintem megmondhatod neki a dolgot.
2013. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak jövőre tudja visszaadni a 600-at (ami lehet jövö december is) nem hiszem hogy most csak úgy hipp hopp 300-at oda tudna adni és te is érzed belül, hogy ezt most így nem kéne.
2013. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaza van az elsőnek, viszont azzal semmit nem veszítesz, ha megkérdezed...

Nem egy idegenről van szó, hanem az édesanyádról

2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. Nem azért nem a adja oda mert nincs neki hanem mert elöször a kölcsönét akarja letudni (amikor neki adtam a pénzt megbeszéltük hogy elöször lefizeti a kölcsönt aztàn nekem a pént)Nem az egészet akarom visszakérni hanem csak a negyedét

Biztos vagyok benne hogy a 300.at vissza tudnà adni nemrég ecsetelte hogy 400.000ért meglepi magát karàcsonyra új ulögarnituraval.Mellesleg nagyon jól ketes.

2013. dec. 5. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

tartozik, és 400ért vesz karácsonyra ülőgarnitúrát??? :O


az komoly...


én elmondanám neki, hogy milyen helyzetbe kerültünk, és esetleg nem tudna-e visszaadni valamennyit a kölcsönből

2013. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól keres miért is kellett neki a 1,2 millió?
2013. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó új lakàst vett de nem akart sok hitelt felvenni ezért adtunk bele mi is.
2013. dec. 6. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!