Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjek pénzt fogamzásgá...

Hogyan kérjek pénzt fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés

2 évig szedtem, a barátom fizette. Szakítottunk, én meg nem kapok zsebpénzt, nem tudom kiokoskodni az összeget rá...

Az a baj, hogy régen annyira fájt a hasam menzeszkor, hogy többször elájultam, ügyeletet kellett hívni, suliba az első 2 napon nem tudok menni, mert felkelni sem tudok. Kivizsgáltak, azt mondták, hogy genetikai, mert anyának is ez volt, amíg nem szült. Fájdalomcsillapítók, görcsoldók, teák, semmi sem használt.


Viszont apukám csak azt látja, hogy fogamzásgátló=szex, és ő ezt nem támogatja. Hiába magyaráztam, hogy nem is feküdnék le csak úgy valakivel...


2013. dec. 8. 13:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
A görcsoldásra ne írjatok tippeket, mert 5 év alatt szerintem már régesrég mindet kipróbáltam..
2013. dec. 8. 13:01
 2/60 anonim ***** válasza:
100%

Anyud?

Zsebpénz?

2013. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Anya nm dolgozik.

Az első sorban írtam, hogy nem kapok zsebpénzt. Nálunk úgy megy, hogy szólok, ha kell valami, és apa eldönti, hogy ad-e..

2013. dec. 8. 13:05
 4/60 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem szexelsz, akkor tényleg fölösleges fogamzásgáltót szedni, mert az csak még jobban tönkreteszi a hormonrendszeredet.


Olyan nincs, hogy valakinek olyan erös görcsei vannak, hogy elájul és közben nincs semmi baja, nem találnak semmit az orvosok. Amig ezt nem gyógyítják meg, addig a probléma csak romlik. Ezt egy hormontablette nem oldja meg, csak elnyomja. Ez kb. olyan, mntha valaki agydaganatban szenved és erre fájdalomcsillapítót szed, ahelyett, hogy az eredeti bajd gyógyíttatná meg.

2013. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
57%
A fogamzásgátló sem megoldás, többet rombol, mint használ. Sajnos minden esetben ügyelet-jó erős koktél-fekvés.
2013. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
78%

Ez esetben és azt tudnám javasolni, hogy menj el nőgyógyászhoz és írasd le vele, hogy ez és ez miatt a fogamzásgátló szedése javasolt.

Ilyesmi létezik, tehát le fogja írni. Nah, ezt a papírt lebegtesd meg apukád előtt.

Sok sikert!

2013. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

Hát de, van ilyen:) Mondom, anyukámnak is ugyanez volt. Sőt, a nővéremnek is. Amíg nem szültek, addig ők is havi 1-2 napot otthon szenvedtek, hánytak..


Tudom, hogy csak elfedi a problémát, de ha semmi más nem használ rá, akkor ez van. Régen belőlem élt a gyógyszercég, annyi fájdalomcsillapítót szedtem be naponta..

2013. dec. 8. 13:11
 8/60 A kérdező kommentje:
Ügyelet meg nem megoldás...
2013. dec. 8. 13:11
 9/60 anonim ***** válasza:
22%
Nőgyógyásszal vizsgáltasd ki magad. Mert mi lesz ha valamiért nem szedheted?
2013. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted hol vizsgáltak ki? Fogászaton?
2013. dec. 8. 13:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!