Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy anya legtöbbször csak...

Ha egy anya legtöbbször csak veszekszik a gyerekével, szidja, kiabál rá, belever (különösebb ok nélkül! ), néha pedig kedves vele és úgy érezteti hogy szereti, akkor melyik az igaz és melyik a megjátszás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember csapongó személyiség, valószínű hogy minden téren ilyen. Szerintem mindkettő igaz, egyik se megjátszás, csak az ilyen típusú ember elviselhetetlen.
2013. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen ambivalnes viselkedés a gyerekkel szemben nagyon káros, sérült személyiség lesz.. Nem megjátszás egyik sem, hanem az anya már ilyen sérült. Lehet, hogy az ő nevelői is volt már ilyen, és mint egy mókuskerék, megy tovább, ha nem állítják le - tudatosan.
2013. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Az ilyen ember olyan, mint a fém százas.

Kerek és kétszínű. Szerintem nem szereti a gyerekét az ilyen csak lelkiismeret furdalásból normális néha. Olyan nincs, hogy néha szeretem vagy néha nem. Vagy az illető gonosz állat, vagy kettős személyiségű, vagyis beteg, kezelni kéne.

2013. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy szereti, csak rosszak az idegei. Egy gyerekhez sok türelem kell, ez sajnos nem mindenkiben van meg.
2013. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*ambivalens

meg kéne értetni az anyával, hogy uralkodjon az indulatain.

Mellesleg amikor érezteti, hogy szereti, akkor köti bele még jobban ebbe a helyzetbe. Amikor veszekedne: mondja azt, most nagyon ideges vagyok, egy kicsit hagyj egyedül lennem. Ne a gyerekere zúdítsa bajait. Ennyit meg lehet talán vele értetni.

2013. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet vele semmit megértetni. És olyan még sose volt hogy elismerte volna hogy valamit hibázott. Szerinte mindig mindennek más az oka.
2013. dec. 9. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Jól el kéne verni, annyiszor ahányszor a gyerekét bántja . Vagy kezelni kéne, de az sajnos csak önszántából megy, senkit nem cibálnak el agyturkászhoz, vagy elvehetik a gyereket és akkor kapja vissza, ha meggyógyult.
2013. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Elképesztő hogy az ilyet véditek!!!!! Anyuka takarodjon pszichológusgoz, ha nem megy, akkor el kell venni a gyereket, a kezelés idejére megy nevelőszülőkhöz! Nem játék a gyerekélet, tudnék mesélni!!!
2013. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki védte? Elmondtuk hogy miért ilyen, és hogy valószínűleg mindkét állapotot komolyan gondolja, csak minimum személyiségzavaros, vagy nem tudja kontrollálni a dühét, érzelmeit.
2013. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is valamilyen mentális probléma volt az első ami eszembe jutott. Pszichiáter kellene neki, valahogy rá kellene világítani, hogy nem normális ahogy viselkedik.
2013. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!