Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy az anyám...

Mit csináljak, hogy az anyám ne utáljon? Hogy értessem meg, hogy ez nem az én hibám volt?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnék.Ha nem tudsz normálisan válaszolni, ne írj.Köszi.


Szóval, régen én voltam az aranyos jókislány a családban, de ez megváltozott.Elkezdtem kihívóbban öltözködni, sminkelni és máshogy viselkedni.A gimibe egyre több balhéim lettek, mindenben benne vagyok.Az embereket eléggé megosztom (a tanárokat is a suliba, van, aki imád, de van, aki folyton a bukással fenyeget), leginkább fiúkkal vagyok jóban, de senkiben nem bízom igazán.

A mostohaapámnak van egy ismerőse, akihez elég közel kerültem...Kétszer annyi idős, mint én(34 éves), de ez sosem zavart minket.Nem volt komoly a dolog, csak sokat voltam vele, beszélgettünk meg ilyenek.

De ez nemrég kiderült és a nevelőapámmal nagyon összeveszett anya,külön is aludtak.3 napja valahonnan megtudta anya élettárs, hogy anya egyszer megcsalta még régebben és elköltözött itthonról.Anya azt hiszi, hogy én mondtam el bosszúból és most gyűlöl, nem is mentem haza...

Ez tényleg nem én voltam, semmit nem mondtam a mostohaapámnak.



2013. dec. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Már ne haragudj, de mit vársz, ha jelen esetben a kioktatás az egyetlen normális válasz? Képzeld már magad az anyád helyébe, akinek a normális gyereke helyett most van egy ostoba, birka lánya, aki azt hiszi, hogy akkor lesz menő, ha olyan k*rvára "megosztó". Ha ennyire tirpák módon viselkedsz, akkor miért várod, hogy ne az legyen az első gondolata, hogy esetleg te bosszúból elárultad?


Nyilván neki sem kellett volna megcsalnia a nevelőapád, de ez az eset szépen szimbolizálja a világ igazságát: mindenki azt kapja, amit kikapar magának. Anyád a megcsalásával, te a hülye viselkedéseddel.

2013. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
anyám felpofozott mert lógtam a suliból párszor..de nem bántam meg, akkor tértem észhez..
2013. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első jól mondja...
2013. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 Te is most jöttél le a falvédőről. Mégis mikor próbálgassa a szárnyait? 30 évesen gyerekkel? Tudom, hogy mostanában ez a divat, de azért nem kéne mindenkinek ilyennek lennie. Fiatal, ez a dolga, ez egy tök normális folyamat, személyiségfejlődésnek hívják.


Nem tudsz mást tenni, csak várni, amíg anyukád megenyhül. Hacsak nincs valami bizonyítékod, de gondolom, nincs.

2013. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!