Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mit szólnátok?...

Anyukák, ti mit szólnátok? Kiborulnátok? Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a legjobb barátnőimmel bulizni és úgy volt, hogy az egyikőjüknél alszom.De egy fiúnál aludtam (nem így volt eredetileg, az este folyamán sikerült így), aki eddig csak egy haver volt, de tegnap nem épp így viselkedett.

Anyának nem beszéltem róla, viszont ki van szívva pár helyen a bőröm és elég biztos, hogy a szüleim kiszúrják.Próbáltam őket eltüntetni, de úgy is látszanak.

Nem tudom, hogy beszéljek-e róla anyának, mert ez olyan "csajos dolog" (pl a legjobb barátnőm az ilyeneket megbeszéli az anyukájával), vagy inkább ne.

Lehet, hogy nem engedne el többet éjszaka, vagy hasonlók.

De így meg félek, hogy meglátja és lehet, hogy nem tudok majd úgy hazudni, hogy elhiggye.

Még sosem voltam ilyen helyzetben és nem tudom, mit tegyek.


16,L



2013. dec. 8. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Hát ez anyukádon múlna, hogy mit szól.


16 évesen szerintem már nem gyerek az ember, nyilván nem örülnék ha gondolkodás nélkül egy fiúnál aludna, de nem tiltanám el semmitől. Egyébként is, a magánéleted a te magánéleted, nem hiszem hogy édesanyád ilyen részleteiről tudni akarna. Én ennyi idősen nem szívesen osztottam volna meg ilyen információkat, és felnőttként sem vélem úgy, hogy a lányom szerelmi/szexuális élete rám tartozna, amíg nincs valami nagyon nagy gond vele (pl. 20 évvel idősebb faszival akar járni vagy hasonlók). Egyébként kifejtenéd mi történt? Lefeküdtetek?


Ha nem akarod elmondani, mi történt (mármint anyukádnak), akkor mondd egyszerűen azt, hogy a buliban csókolóztál valakivel és ő szívta ki a nyakad, ennyi.

2013. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt ne mond el hogy a fiúnál aludtál ha jót akarsz. Mond hogy a buliban egy srác nyomult, de leráztad. Hazugság ugyan, de megnyugtatóbb. Később pedig tartsd a szavad, vagy ha nagylány vagy a fiúhoz, merd bevallani is vállalva a következményeket. Vagy az egyik, vagy a másik út lesz a helyes.
2013. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek, ne mondd el. Vegyél fel sálat, garbós ruhát, alapozót.
2013. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 1/3

Elmentünk este a belvárosba, találkoztunk a többi ismerősünkkel és a lányokkal elhagytuk egymást.Utána találkoztam a sráccal és a haverjaival,dumáltunk és mondta, hogy menjek el vele venni valami piát egy boltba, mert az egyik exe is ott volt és félt, hogy a csaj megint visító rohamot kap, ha meglátja.

Elsétáltunk a hidegbe venni vodkát és közbe kérdezte, hogy én vissza akarok-e menni a többiekhez, mert neki nincs sok kedve hozzájuk.

Elmentünk a házukhoz, mert a szülei nem voltak otthon és hatalmas az a ház, van benne minden.

Elkezdtünk egy ivós játékot játszani, utána fürödtünk a medencében (benti) és akkor megcsókolt, később a hálószobájában folytattuk, de nem feküdtem le vele.

Csak az a baj, hogy szinte az összes barátnőmmel kavart már és az apja anya főnöke, úgyhogy anyu is ismeri.

2013. dec. 8. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan felnőtt vagy, hogy pasikkal alszol és sz*rsz a szüleid engedélyére, akkor viseld a következményeket is. Ilyen az élet.
2013. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Hát, ha már kb. minden barátnőddel kavart, akkor ne fűzz hozzá sok reményt (= ne habarodj bele, ha lehet).


De egyébként ebben semmi különösebben rosszat nem látok, ami történt. Kicsit berúgtatok, rosszalkodtatok, ennyi. Legyen a ti titkotok.

2013. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora szerencséd volt, te lány. Tudtad, hogy a statisztikák szerint a legtöbb nemi erőszakot nem idegenek, hanem a nők ismerősei követik el? Felmentél egy "haverodhoz" bevodkázva, ennyi erővel, hogy rádmászott, pedig "csak haver" lehetett volna az is, hogy nagyon csúnyán elbánik veled! Legközelebb gondolkozz! Szép barátnő az is, aki "elhagy" téged éjszaka, gondolom józanok voltatok...
2013. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Hogy elmondod-e az anyukádtól és a viszonyotoktól függ.

Ha nem mondod el, és megtudja, rájön, elszólod magad, valahonnan visszahallja, akkor bukó van. És szívsz is, mert akkor az jön, hogy hazudsz, megbízhatatlan vagy, eljátszottad a bizalmát...

2013. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!