Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mondtátok el a gyereke...

Ti hogy mondtátok el a gyereketeknek, hogy el fogtok válni?

Figyelt kérdés
Hány éves volt, hogy reagálta le?
2013. dec. 9. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt rá szükség. A lányom 1 éves volt, mikor külön mentünk a biológiai lénytől (apának nem hívnám), és mivel nem is törődött vele, kötődni sem kötődött a gyerek hozzá. Azóta eltelt 15 év, természetesen tudja, hogy mi a helyzet, igazából csak néha kérdezett a bölcsiben arról, hogy másért megy az apuka és akkor ez hogy van. Aztán jött egy fantasztikus ember az életünkbe és (lányom 3 éves volt) és azóta is minden tökéletes :-)
2013. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Pityú, apádnak kocc van.
2013. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,sírok xdxdxd :DDDD
2013. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pityú, láttad azt a természetfilmet, amikor mutatták, hogyan repül a sas? S láttad azt a filmet ahol a sáskák pároztak s utána anyuci megette apucit? Na nálunk kb. ennek a kombinációja van. Apád megcsinált, most meg repül.
2013. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 és 13 évesek voltunk, mikor elváltak. Feljöttek a szobánkba, mi éppen játszottunk valamit talán. Akkor elmondták, hogy szeretnének komoly dologról beszélgetni velünk, leültek. Volt sírás, nagy beszélgetés, de összességében olyan szeretetteljes volt, hogy nem maradt meg rossz emléknek. Tegyük hozzá, hogy soha egy hangos szó nem hangzott el köztük, csak apu keveset volt otthon, ezért sejtettük, hogy valami nincs rendben.
2013. dec. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Születésem óta tudtam hogy szüleim el akarnak válni, csak sosem volt pénz rá. Ezért 13 éves koromra sikerült neki, nem volt nagy meglepetés.
2013. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 6 éves voltam amikor váltak engem nem viselt meg mert még karácsonykor is veszekedtek és egy idő után ez természetessé válik.de nem viselt meg maximum kedvtelenül mentem suliból meg ilyenek
2013. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!