Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatta ezt anyám?

Hogy mondhatta ezt anyám?

Figyelt kérdés
Olcsó k..vának nevezett, mert megkértem, hogy hadd aludhasson nála a kisfiam, mivel az utóbbi évben alig voltunk kettesben a férjemmel. Szerinte nekem fontosabb a dugás, mint a gyerekem. Természetesen nem aludt ott a kicsi, de nagyon fáj, hogy ezt mondta...
2013. dec. 9. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Az igen, tipikus sárkány anyós!
2013. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez tényleg durva!Lehet irigy..

Rossz a kapcsolatod az anyukáddal?Mondjuk lehet hülye kérdés ha így reagál le dolgokat..

2013. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Na ez sem anya. Hány éves a kisfiad, annyira zavar benneteket?
2013. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet őt meg 4 benga feka ápolgatja esténként, azért nem aludhatott nála. Meg kellett volna kérdezni tőle. Mellesleg jó nagy bunkó, biztos nem vinném hozzá a gyerekem.
2013. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem védem anyudat, mert nem szép amit mondott. De a tálalás sem mindegy. Nem kell azt tudni a mamáknak, hogy azért akarod hogy ott legyen a gyerek, mert kettesben akartok lenni. Úgy kell előadni, hogy szeret ott lenni a gyerek és örömmel vegye, hogy nála lesz egész hétvégén a gyerkőc.
2013. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Anyád egy idióta!


Amióta én az eszemet tudom mindkét nagyszülő-pár örült ha ott akartam aludni....


Még most is szeretek ott aludni..

Pedig annyira már nem vagyok kicsi , sőt még a 18 éves bátyám is szeret ott aludni. Nem azért mert anyámék itthon dugni akarnak....

2013. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 éves múlt a fiam, de igazából évfordulót ünnepelni akartunk, nem (csak) arról volt szó, hogy dugás miatt menjen a mamához, és aludt már nála egyszer. Igazából ha itthon tartanánk nem zavarna, hogyan is zavarna, csak késő este mennénk el egy helyre, és nem akarom már lemondani, gondoltam, anya örülne, ha nála maradna, de ezek szerint mégsem.
2013. dec. 9. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Akkor máskor majd ha látni szeretné az unokáját, megmondod hoyg nem!
2013. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!