Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csúnyán összevesztem a páromma...

Csúnyán összevesztem a párommal ezért most a gyerek issza meg a levét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom sétálni ment a kisfiammal. Figyelmetlensége miatt majdnem elütötte őket egy kocsi. Nagyon mérges lettem a páromra és megtiltottam neki, hogy a gyerek közelébe menjen (nem ő az apja) pedig imádják egymást. Azóta egy szót sem szól a kicsihez, nem is törődik vele pedig a kicsi annyira kelletti magát neki. Hiába mondom neki, hogy nem gondoltam komolyan nem érdekli. Mit tegyek?
2013. dec. 11. 09:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem hogy örülnél hogy elfogadott gyerekkel együtt, szereti, neveli , gondoskodik róla mintha az apja lenne....
2013. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de mintha a falnak beszélnék. Amúgy neki is vannak gyerekei, de ők már nagyok.
2013. dec. 11. 10:02
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor mondd azt neki, hogy megérted amiért haragszik, de a gyerekre legyen tekintettel, mert Ő szegény semmiről nem tehet. Persze ezt olyan hangsúlyba, amiből érzi, hogy bűntudatod van amiért vagdalkoztál.
2013. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki az előbb, hogy vegye fel a kicsit amíg nem alszik el. Azt a választ kaptam, hogy ő nem nyul hozzá.
2013. dec. 11. 10:19
 15/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idős amúgy a kisfiad?
2013. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%

ISmerősöm és élettársa összevesztek, a fia fogta magát és kiment az erkélyre és ugrott.


A gyerek nem tehet róla, ha két félbolond felnőtt neveli, jó lenne őt kihagyni a vitákból és kisded játszmákból.

2013. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ő még csak négy hónapos.
2013. dec. 11. 12:47
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

...valami ebben a sztoriban lehet, hogy hiányzik, vagy nem kerek vagy kamu.


Ezt írtad először (idézem):

"...nem is törődik vele pedig a kicsi annyira kelletti magát neki"


Majd azt, hogy 4 hónapos a baba- meséld már el nekem, hogy egy 4 hónapos pici baba hogyan tudná KELLETNI valakinek magát vagy hízelegni???? A forgáson kívül nem hiszem, hogy mást még csinál- vagy???


Üdv: egy "tudatlan" anyuka, aki az előző oldalon lévő hosszú választ írta, akkor még jóhiszeműen :)

2013. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

“Nem voltak gyermekei, nem volt soha kis koporsó a házában"

Olvass el egy jó Mikszáth regényt, és ízlelgesd a fenti idézetet. A gyerekeskedést meg fejezzétek be.

2013. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
4 honapos gyerekkel ugyan hogyan imadjak egymast kolcsonosen???? Es amugy te epp mit csinaltal, amig ok setaltak? Mert olyan elfoglalt nem lehettel ekkora gyerek mellett.... Raadasul kicsit gyorsan jott ez a parkapcsolat is.
2013. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!