Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne csinálni egy anya...

Mit lehetne csinálni egy anya - lánya napon?

Figyelt kérdés
Egy ideje külföldön élek a családommal, de most végre hazamegyünk az ünnepekre. Szeretnék legalább egy napot csak kettesben az édesanyámmal tölteni,de nem igazán van ötletem hogy hova mehetnénk, mit csinálhatnánk. Teázni mindenképp elmegyünk, de az csak egy két óra legfeljebb. Utána? Nem az a vásárolgatós típus se ő se én, meg vásárlás alatt nem is lehet úgy beszélgetni. Van valami jó ötletetek esetleg?
2013. dec. 11. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy snassznak tűnik, de mi ilyen anya lánya napon, bárgyú romantikus filmeket nézünk, vagy rajzfilmeket.


Nem kell feltétlen szerintem ilyen olyan helyekre menni. Egy teaház, kis süti oké, de én utána vennék 3-4 popcornt, egy valag üdítőt, esetleg bort és elfoglalnám vele a nappalit.

2013. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg fizesd be magatokat egy fodrászhoz, kozmetikushoz, páros masszázsra (ami közben tudtok beszélgetni is), egy közeli fürdőben vagy wellness szállóban is eltölthettek pr órát és élvezhetitek a vizet, kényeztető szolgáltatásokat.


Esetleg egy nagyobb könyvesboltban válogatni, ott is lehet teázni, kávézni- vagy egy esti színházjegy, egy színvonalasabb képzőművszeti kiállítás- ehhez ismerni kellene benneteket és az édesanyád ízlését.


Esetleg a virágpiacra venni két belépőt és ott válogatni, nézelődni, cukrászdában leülni egy picit- de az is jó ötlet lehet, hogy ha nem szeret annyira kimozdulni, hogy a család többi (férfi) tagjait küldöd el valamilyen programra és ti ketten maradtok otthon.

Esetleg otthonra hívhatsz manikűrös-pedikűröst, masszőrt vagy rendelhetsz valami meglepetés ajándékot.


vagy süssetek otthon valami finomat és te válassz hozzá valamilyen különleges fűszert vagy alapanyagot, jópofa szilikon sütőformát stb.


Szép napot.

2013. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretnétek elmenni valahova? Vagy inkább otthoni programot szeretnél? Van anyukádnak valami hobbija? Valami, amit nagyon szeret? Ezeket jó lenne tudni.

Én időnként elviszem anyukámat múzeumba, kiállításra, előtte/utána ebéd vagy vacsora. Este lehet egy színház.


De a "szépítkezős" nap is jó. Uszoda, wellness, szauna. Az elég pihentető és beszélgetni is lehet közben.

2013. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A színház az jó ötlet! A romantikus filmeket nem igazán szeretem, illetve nem is ismerem. És azt se hogy milyen filmet lehetne berakni ilyenkor. Édesanyám 60éves, és a hobbija az unokái, már ha itthon vagyunk, él-hal értük. A masszőr is jó ötlet, lehet keresek egyet Miskolcon! Köszönöm az ötleteket!
2013. dec. 11. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A színház szerintem is jó ötlet :)
2013. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!