Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek Jogos hogy kicsit...

Szerintetek Jogos hogy kicsit kivagyok akadva?

Figyelt kérdés

2éve vettem egy telefont a t -mobbilnál mix dijcsomagba!

2év előfizetéssel , és minden hónapba bizonyos összeget bekellet fizetnem, és kaptam pontokat!(mikor vettem 17 voltam, és diákmunkás voltam)

Lejárt a szerződésem, és bizonyos pontok össze jöttek, és a pontokat , beválthattuk telefonra!

Édes anyám nevén volt ez a telefon, de én fizetem ki végig!

Tulajdonkép nem zavar, hogy övé lett a pontokból lévő "telefon"

de rögtön már magának elrakta,és nekem a saját telefonom meghalt kölcsön kaptam ezt az ajándék telefont, és most kivan akadva hogy nekem nincs telefonom de neki az kéne ami most nálam van kölcsönbe

Hozzá teszem neki ezen kivül van másik de neki az nem megfelelő mert nem okos telefon.

Engem már nem érdekel ez az egész milyen a telefonom, de sajnos most más megoldást nem talátunk rá mert barátomal internet miatt (skype stb) muszály hogy ez legyen nálam, mert keveset találkozunk, és hogy tudjunk beszélgetni.

Csak az az egy zavaró hogy télleg az én pénzemből lett neki egy telefonja, és megse köszönte nekem,mert én mondtam az ügyintézőnek hogy kell a telefon! És +ba sürget mikor intézem el a saját telefonom csináltatását...(ünnepek előtt pont, mikor nincs pénz)

Remélem a szitut érthetően írtam fel.

Szerintetek jogos hogy kivagyok rá akadva?


2013. dec. 11. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:

és egyszerüen ki vagyok tőle , rohadt pouzik 50éves létére, és elkezd velem veszekedni hogy hagyom meghalni a pouát

és rá szolok hogy nyugodtan üljön le, játszon vele hozzám vágja a telefonját mert hogy én utálom mindenbe bele kötök szerinte, mikor csak tanácsolom nyugodtan üljön le a fenekére!

egyszerüen megbolondulok! Jön egy vendégem( körmözök)

És leáll vele , beszélgetni a vendégemel, és kibeszéli elöttem a magán életemet !

És már nem bírom idegekkel ! Szó sezrint, mint egy taknyos gyerek úgy viselkedik! Kényeskedik, valami férfivel beszélget az utcán akit ismer pl postás, szó szerint kelleti magát , rá se ismerek, úgy viselkedik mint 1 megjátszos stb...

Az én sexuális életem érdekli őt . De ez a telefon téma kikészit olyan szinten írni nem tudok az idegeség miatt !!!

2013. dec. 11. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem tanulj meg írni.

Majd utána háboroghatsz.

2013. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már bocs:) az írás és a probléma nem egy...
2013. dec. 11. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen,a két véglet,amikor az idősödő korosztály vagy elzárkózik a technikától vagy teljesen belebolondul. Nyilván eddig még nem volt ilyen telefonhoz szerencséje és a rabjává vált a sok okosságnak. :) Ez nekem teljesen ahhoz hasonlít,mint amikor a kisiskolások megismerik a számítógépes játékokat és azok annyira lekötik őket,hogy képesek egész nap ott ülni és hisztizni,ha az anyjuk a 12 órás játék után aludni küldi őket.

Hmm... Megértem a kiakadásod,mert egy felnőtt embertől nem ilyen viselkedést várnál,ez nyilvánvaló,de ha az ő szempontjából nézem,akkor biztosan nagyon élvezi a okostelefon előnyeit és úgy érzi most be kell pótolni,amiből kimaradt eddig. Azonban a viselkedése tényleg nem helyes! Próbáltál már olyankor beszélni vele,amikor épp nem a veszekedésből indult ki a téma? Mármint hogy teljesen spontán egy jobb kedvében felhoztad neki a dolgot. Esetleg megpróbálhatnád az ő szemével nézni a dolgokat és kicsit lelkesedéssel mutogatni neki új dolgokat,akár telefonon,akár gépen,hogy azt érezze,hogy nem ítéled el,hanem inkább szeretnél érdekességeket mutatni neki. A béke érdekében akár a pou-jára is ránézhetnél néha nap. :)

2013. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ráá szoktam napi 1x

csak az a baj most én nem nagyon nézzem az ő játékát. Mindig leteszem a telefont és szolok neki h nem megyek sehova ottvan a telo

Probáltam mikor kedveske volt akkor szólni neki, de brutális veszekedős lett:S

Ő nem barátnözik, meg az az igazság hogy a nők többsége kicsit kerülik is őt, mert egy érdekes személyiség és néha szó szerint úgy viselkedik mint 1 férfi és bunkó:SS

De hát én igy fogadom őt el..

De pl már nagyon hanyag lett magára, és hiába probálik rá terelni picit foglalkozon már magával(énis és növérem is probáltuk) de esélytelen egy eset :S

2013. dec. 11. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet,nálunk apám az,aki elhanyagolja magát és akit az emberek inkább kerülnek,mert borzasztó természete van. Beszélj a nővéreddel,hátha tud segíteni neked az ügyben,vagy egyből álljatok elé ketten,hátha két azonos,egy időben kapott vélemény elgondolkoztatja kicsit. Ha végképp nem működik semmi,akkor csak engedd el a nyávogást a füled mellett! Sajnos jobb ötletem nincs, mert idehaza sem nagyon tudjuk a helyzetet kezelni. :) Aki annyira konok,hogy senki véleményére nem ad,nem hajlandó elismerni a tévedéseit vagy hogy nem ő a világ közepe,azon erőszakkal sem nagyon lehet segíteni. Tapasztalat! Minden esetre sok sikert,hátha nektek sikerül! :)
2013. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!