Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok csinálni? Valaki...

Mit tudok csinálni? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Az apám ki akar rakni engem a lakásból mert nem szeret.Mindig azt mondja hogy én egy szaralak vagyok és a másik két gyerekét sokkal jobban szereti.Mindig elmond engem mindennek és most ki akar tenni engem de én tanulok még gimnáziumba járok és nincs se munkám se szakmám még és pénzem se.Nem tudnám eltartani magam de nagyon fáj hogy mindig ilyeneket mond nekem és hogy nekem senkim nincsen és egy nulla vagyok.
2013. dec. 13. 19:38
 1/4 apa72 ***** válasza:
Beszélj anyukáddal. Majd együtt az iskolai gyerekvédelmissel.
2013. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ő se szeret.Ő is azt mondja hogy miért nem dobott a kukába amikor megszülettem.18 éves vagyok
2013. dec. 13. 19:49
 3/4 anonim válasza:
Miért ez a véleményük rólad? Talán link vagy? Nem tanulsz rendeen? Vagy miért?
2013. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A féltestvérem akit még soha nem láttam de facebookon ismerősöm ellenem uszítja apámat amivel csak tudja
2013. dec. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!