Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járt valaki így? Kisfiam 18...

Járt valaki így? Kisfiam 18 hónapos. Tegnap elesett, letört az első két foga, jó nagy rész. Voltunk fogászaton, nem lehet csinálni vele semmit.

Figyelt kérdés
Ma már talán őt annyira nem zavarja nem fáj neki. De engem nagyon bánt,hogy nem figyeltem. Nagyon zavar. Szegény fogatlan lett. Annyira sajnálom.
2013. jún. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ó szegényke :(. de ne hibáztasd magad egy pillanat műve az egész nem lehetsz mindig mellette.
2013. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesóm fiának is letört a foga(kb. annyi idősen ,mint a te fiad),azzal se csinált semmit az orvos.Nem tudom,hogy ez mennyire számít,de az a fog rövid időn belül totál fekete lett,gondos ápolás mellett:(

Kicsit durván néz ki,mert az egyik első foga full fekete a többi meg szép fehér.Az orvos szerint az alatta levő csontfognak semmi baja nem lett, a szuvasodástól se.

2013. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk,ahogy a 2.válaszoló írta.

Kisfiam elesett,letört az első fogából egy kis darab,aztán az egész foga szürke lett.

Fogorvos azt mondta,hogy ne bántsuk a fogat,mert amúgy egészséges,aztán majd úgyis kiesik,mikor fogat vált.

Lassan esedékes...

2013. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
a családban több ilyen történt, egyik ismerősömnek a kislányának kb 1,5 évesen kitört mindkét első foga teljesen mert elesett. Amig nem lesznek maradandó fogai addig fogatlan lesz szegény. Bátyámék kislánya is elesett múltkor és neki is letört elég nagy darab az első fogából , ő is 1,5 éves. elég gyakori, de én is biztos magamat hibáztatnám, de tényleg egy pillanat műve.
2013. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jaj ne is mondd! Nekem a fiam 2 éves volt amikor elesett és letört az egyik foga! Mindig is ettől féltem, hogy ha elesik kitörik a foga... Megnézettük fogorvossal, nincs vele teendő, esztétikailag nem volt a legszebb, de azóta eltelt 1,5 év és lekopott, nem hegyes és nem olyan feltűnő! Szerencsére neki nem szürkült be, de azóta is gyomoridegem van ha szalad, illetve a kisöccse miatt is, mindig félek, hogy megismétlődik... :/
2013. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak is először ennyi idősen tört le az egyik első, rá félévre a másik első. Azóta fogatlan elől. Ügyesen megtanult enni. Most már 5 éves, nagyon várom az új fogacskákat.
2013. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már én is kezdem megszokni,és belenyugodni,hogy ez van. Sajnálom.
2013. jún. 14. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!