Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes elmenni első 4D...

Byby5 kérdése:

Mikor érdemes elmenni első 4D ultrahangra!? Érden esetleg valaki járt már, hol és mennyibe kerül? Most vagyok 11 hetes és karácsony előtt meg lehetne ezt csinálni? (ajándék lenne)

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én 13 hetesen voltam először,már egész jól látszódott mindene,bár kicsit még "ufós" kinézete volt,de a nemét is meg tudta már mondani a szonográfus.Szerintem jó ajándék! :)

38 hkm

2012. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 13 hetesen voltam először 4D-n(egyéb okok miatt) és már szépen lehetett látni a babócámat :)

Úgyhogy szerintem karácsonyra te is megejthetsz egy ilyen UH-ot :) És hidd el,nagy élmény :D Nekem az volt :D


16+2 hkm

2012. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben vannak képek is, köztük az enyém a 12 hetes 4d-s uh-ról :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 18. hetesen voltam először. Akkor már teljesen babás volt, szépen látszott a kis arca, vonásai.

Nővérem 15 hetesen volt, akkor azt mondta, nem volt nagy élmény, és a nemét sem tudták megmondani. De ez biztos helyfüggő is, mert láttam már huszonsok hetesen is kimondottan rossz felvételeket, amin szinte semmit nem lehetett kivenni.

2012. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!