Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen elvek szerint termtsen...

Milyen elvek szerint termtsen kapcsolatot egy ember beteg, illetve egészséges gyermekkel?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok egy oldalt linkelni,meg köszönném...(egy kisebb esszét kellene írnom róla...
2013. dec. 16. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Most esszét akarsz velünk megíratni?

Komolyan?

Élezd azt ki, hogy ne sajnálja senki sem a beteg gyereket, ergo egyelő bánásmód stb.

Marhára nem mindegy, hogy iskolai tanításról van szó, vagy te lennél a pszichológus vagy akármi...

Mégis milyen tantárgyból akarsz esszét írni?

2013. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elég közvetlen vagyok, és könnyen létesítek kapcsolatot, de még sosem jutott eszembe, hogy elvek szerint csoportosítsak. Ahogy a helyzet megkívánja....Sztem te nem tudod, mit kérdezel.
2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!