Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek megváltozik az...

Szerintetek megváltozik az anyám? Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,18 évesen költöztem el albérletbe,majd a párommal vettünk ki egy lakást.Anyám ebben a 2évben nem látogatott meg sosem,az üzeneteimre nem válaszolt,elköltozésem előtt anyám és nagymamám rendszeresen vertek,ittak,mindenkitől elszigeteltek.Nem voltam sosem rossz,jó tanuló voltam.Tegnapelőtt összefutottunk az utcán,akkor megszólított,beszélgettünk,mondta h hagyjam ott a párom és menjek.haza.Nemet mondtam.Ígérte,h eljön hétvégén latogatóba,és fel hív.De nem jelentkezett.Tegnap küldtem neki sms-eket,de nem reagál.Egyszer már vissza mentem hozzájuk,de másnap megint.vertek,meg pénzt kértek,pedig nincsenek anyagi gondjaik.Mit tegyek?
2013. dec. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen az anyukád, nehogy visszaköltözz, és pláne nehogy elhagyd a párodat miatta.

Én a te helyedben nem keresném, és még örülnék is, hogy ő sem keres. Elhiszem, hogy hiányzik az anyai szeretet, de ő hiába az anyukád, sosem fog olyan lenni, mint amilyet szeretnél, mint amilyennek lennie kéne. Valószínűleg az ital az egyetlen, ami érdekli, és nem fog megváltozni sohasem.

Nekem apukám iszik, jó messzire elkerülöm, addig örülök, amíg nem látom.

2013. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,arra leszek kíváncsi,h fog-e jelentkezni.Eddig nyugodt.voltam,de.mióta találkoztunk,azóta szorongok..
2013. dec. 18. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobb lesz neked, ha nem jelentkezik. Szerintem te se keresd, csak bántani fog.


És miért kellene otthagynod a párod?

2013. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Én húszévesen menekültem el otthonról. Engem addig vert. Amikor meg már nem bírt el velem akkor lelkileg terorizált. Nehéz életem volt, de már jól meg vagyok.(43)
2013. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!