Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelki ismeret fuldalásom van....

Lelki ismeret fuldalásom van. Beleolvastam anyám régi naplójába. Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap turkáltam az étkezöben levő komódunkban fényképeket nézegetni és mit látnak szemeim? Anyukám régi naplóját. Még a születésem elött írta. Aztán becsuktam, tudtam hogy nem szabad tovább olvasnom. 5 percnyi gondolkodás után kinyitottam. Győzött a kíváncsiság... Aztán tovább olvastam és pont akkor írta amikor megtudta hogy terhes velem. Én voltam a "meglepetés". Hát! Nem úgy tűnt volna minthogyha nagyon akartak volna apámmal... De aztán nem olvastam tovább. Nem mertem. Azt mondtam magamnak: pokolra kerülök, pokolra kerülök, pokolra kerülök. ( hogyha ezt tovább olvasom ) Mérges voltam és csalódott. Nagyon nem volt szép tőlem hogy beleolvastam? Nagyon lelki ismeret fuldalásom van... :(
2013. dec. 17. 22:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
14L
2013. dec. 17. 22:43
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
nem vagy. csak neveletlen
2013. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
Szex?
2013. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát tényleg inkább a magyar helyesírás szabályait kéne olvasgatnod! :)
2013. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
90%
Semmi baj... ettől nem mész a pokolra. A kíváncsiság is emberi tulajdonság.
2013. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm Borsóó02. ( az eggyetlen NORMÁLIS válaszolónak ) :D
2013. dec. 17. 22:47
 7/17 anonim válasza:
69%

Aki kutat az megérdemli, amit talál. A leckét legalább megtanultad.


Amúgy ne fájjon, hogy ha esetleg a fogantatásod idején "nem akartak annyira", mert ez valószínűleg elég sok emberről kiderülhetne. A lényeg, hogy megszülettél, szerettek, azóta is szeretnek és nem csinálnák vissza, ami megtörtént.

2013. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
lépj tovább. szereztél egy kis tapasztalatod, hogy nem mászunk bele más intim szférájába csak úgy :)
2013. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tervezett a gyerek akkor minden anya első reakciója az " úristen, most mi lesz" és először a pánik megy, de ez később megváltozik. Én tuti végigolvastam volna, legalább tényleg megismerem az anyám, mert a legtöbben nem igazán tudják ki kicsoda valójában.
2013. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Szívesen :)

Az pedig igaz, hogy ne adj arra, amit ott olvastál. Nem minden terhességet terveznek meg a előre. A lényeg, most már itt vagy, légy egészséges, boldog és sikeres.

2013. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!