Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megváltozik az anyám ha...

Megváltozik az anyám ha "külön megyek"?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

6 éve vagyok a párommal, ő külföldön kezdett melózni na és még egy ideig nem lehetne normális házat venni, ezért anyám azt mondta újítsuk fel a nyári konyhát+ volt ott egy szoba, szóval építeni hozzá egy fürdőt.Belementem, biztos jó ötlet lesz gondoltam.


Kezdődtek a problémák, a ház már áll már csak tetőt kell rá rakni, vakolás, nyílás zárók, csempézés stb.

Viszont a szüleim háza sem túl nagy amiben élünk, nincs még egy előszoba vagy egy kamra sem és nincs hol tárolni a krumplit, apukám mezőmunkás, nincs hol levenni a sok ruháját, bakancsát.

Sok a veszekedés ebből kifolyólag pl nincs hol tárolni a leandert sem.

Nekem elegem lett, mert most már problémázik hogy apu ki van akadva, (amiről személy szerint én nem tudok, csak azt hogy anya van kibukva)


No a lényeg az hogy nem csak e miatt van vita közöttünk.

Hanem mert mondjuk minden gyűrött az ő ruhás szekrényében, amikor felajánlottam hogy majd megcsinálom, az volt hogy ő tudja, válogatni akar.

Külön féle dolgokról is van még szó, például az miért így áll miért nem emígy.

Miért így teregetek miért úgy!

Minek az asztalra szalvéta tartó és miért nem vacsorázok rendesen. Miért mosom 4 naponta a hajam, nem engedi hogy mossak, és kezdem azért nehezményezni hogy ő mossa a fehérneműim. stb stb stb!

Elég sok téma van amit sorolhatnék!

Kérdésem az hogy ez a viselkedés meg fog változni ha elkészül a ház és beköltözünk vagy ugyan így fog velem veszekedni mint egy kislánnyal?


Szeretném eldönteni én hogy a poharat fejjel lefele vagy felfele akarom rakni, vagy a nadrágomat hogyan terítem. Esetleg kedvtelésből hadd vasaljak már és ne szabja meg hogy ne mert fogyasztom az áramot!


Arra is gondoltam hogy ne fektessünk többet a házba, tegyék rá a tetőt, legyen benne ajtó ablak, legyen levakolva, és el megyek innen és éljenek nagy boldogságban lesz hová pakolni, csak én nem leszek itt hanem fogom a kutyámat és a kedvesemhez költözök külföldre vagy 600km-re a határ mellé hogy a párom 2 hetente haza tudjon oda jönni és legalább boldogság lesz!


Milyen esély latolgatásra tippeltek?


2013. nov. 23. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott maradsz, akkor soha nem fog változni, a felújított rész is az övék marad, ott te CSAK gyerek lehetsz.


A legokosabb valahová teljesen külön költözni, de azért a külföldet meggondolnám, amennyiben nincs biztos, és jó álláslehetöséged.

2013. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy másik házunkat ajánlgatják, ami a falun belül van, jó állapotú ház, régen ott laktunk, DE: itthon is állandóan csak beleszólnak, mint neked, hogy miért így teregetek, miért úgy teregetek, milyen konzervet veszek a macskámnak, milyen kabátot veszek fel, hova megyek, miért megyek és miért nem spórolok... ááh, szóval kiakasztanak. Isten ments, hogy egy faluban éljek velük, a házból is menekülök, amint lehet, és megyek kölföldre a párommal (aki szintén külföldön dolgozik, csak mi a határ mellett élünk és hazajár). Úgyhogy szerintem menj külföldre a pároddal, keress ott munkát, ez a legbiztosabb, hidd el. :)
2013. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!