Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van beleszólásom hogy a lány...

Van beleszólásom hogy a lány gyermekem iskola helyett kondi terembe megy?

Figyelt kérdés
Volt egyik nap hogy veszekedtem vele és ő iskola helyett kondi terembe ment! Föl háborít. 21 éves nem kislány de ez gyerekes. Elvileg feszültségét vezette le s én legyek az aki örüljön hogy nem engem orditott le?!
2013. dec. 19. 17:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%

1 fősulis/egyetemista?

2 fizetősön?

3 te fizeted?

4 kondiját is?

Mert akkor van!

2013. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
50%
Szerintem örülj, hogy van valami hobbija és inkább kondiba jár és nem az utcán cöpizi magát. Te még szerencsésnek mondhatod magad, hogy tudod a lányod nem az utcákat járja ehelyett. Nem is értem miért probléma. Ne így fogd fel, hogy jujj egy napot kihagyott a suliból, hanem hogy jól van, meg van, szeret téged...
2013. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
21 éves. Ha a felsőoktatásban tanul, ott vizsgaidőszak van.
2013. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
56%
Vizsgaidőszakban erre van ideje,nekem még aludni sincs időm meg karácsonyi ajándékot venni,mert még holnap is két vizsgám lesz.
2013. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
Biztos nem műszaki, építész, orvosi karon van.
2013. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egészségtelen vizsgaidőszakban folyton csak tanulni. Nekem is kemény minden félévben ez az időszak, de reggel az az első, hogy elmegyek egy jó nagyon futni. Sokkal jobban érzem magam tőle, és a tanulás is jobban megy. Nem szabad a testet elhanyagolni iylenkor sem.
2013. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Én a vizsgák előtti napon már soha nem tanultam, akkor csak pihi volt meg futás, jó nagy séta. Nekem ez többet segített, mint az utolsó pillanatig magolás.
2013. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
33%
21 éves felnőtt gyerekednek te akarod megmondani, hogy mit csináljon?
2013. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő fizeti a tanulását, és neki nincs kedve elmenni vizsgázni, akkor igenis beleszólhat!
2013. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
57%

Tedd össze két kezed, ha kondi terembe megy és nem piálni, drogozni.


Gondolom, azért tanul is.

2013. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!