Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anya eltilt a...

Mit tegyek ha anya eltilt a barátomtól és a telefonomat is elvette?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy két napot ellógtam suliból elmentem az orvoshoz kiíratni magam mert rosszul voltam meg elegem van már abból ami otthon van folyton csak ordítoznak velem meg tesóimmal és multkor is mikor beteg voltam hánytam stb akkor otthon maradtam de ugye egy betegnek pihennie kéne de én nem pihenhettem söpörnöm kellett kitakarítani a fürdőt stb..a barátommal pedig már 1 és fél éve együtt vagyunk és alig találkozunk így is egy héten csak egyszer kétszer de anya rájött hogy lógtam suliból így már véglegesen eltiltott tőle de nem akarom elhagyni mert nagyon szeretjük egymást de így még hogy a telefonom is elvette beszélni se tudok vele hogy találkozzunk.Kérlek szépen segítsetek hogy beszélhetnék vele hogy tegyem jóvá vagy mit kellene tennem? 16/L

2013. dec. 11. 16:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%

Mondd ezt: "Anya, ne haragudj, hogy lógtam a suliból és feldühítettelek. Ígérem nem teszek ilyet többé. Kérlek bocsáss meg!" Aztán öleld meg, és mondd el neki, hogy szereted.

Pár nap múlva pedig kérdezd meg visszakaphatnád-e a telefonodat, hogy beszélj a barátoddal.

2013. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neten tudsz irni a baratodnak, nem? Gondolom ezt a kerdest is azzal tetted fel... Vagy nincs imelcime?

Biztos nem fognak orokre eltiltani tole, csak amig jova nem teszed hogy logtal. Javits a jegyeiden, csinalj szorgalmit, vagy csak tegy ugy mintha lecket irnal/tanulnal, legalabb latjak hogy a sulival foglalkozol. Ne szolj vissza, ne vagj semmilyen kepet ha szidnak es mindig siess megtenni ha megkernek valamire. Agyazz be, vagy hetente porszivozz ki magadtol ha anyadnak epp az a dilije. Egy-ket het eltelvetel biztos megenyhul majd, viszont ahhoz az is kell hogy birja is a baratodat.

2013. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
előzőkhöz még annyit tennék hozzá: többet ne lógj a suliból... :)
2013. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
16 évesen másfél éve együtt vagytok? Jo korán kezdtétek a nagy szerelmet. Gyorsan ess töle teherbe, kihagyhatsz az iskolábol is, meg talán a telodat is visszakapod. Csupa haszon! Minden évben szülsz egy gyereket, nem is kell kijárnod az iskolát. Tuti tipp?
2013. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert baj az hogy masfel eve jottek ossze? Legalabb nem mentek szet egy het utan. Esetleg sajat tapasztalatbol mondod? A helyesirasod alapjan te sem figyelhettel nagyon az iskolapadban... Vagy csak nagyon fura billentyuzeted van...
2013. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Frigg ***** válasza:
100%

Én is annyit tudnék tanácsolni, hogy higgadtan ülj le anyukáddal megbeszélni mindent. Segíts neki többet, próbálj a kedvében járni, kiengesztelni őt. Sulit se hanyagold el.

Tudom hogy nehéz, és ehhez van a legkevesebb kedved most, de hidd el, hosszú távon megéri! :)


Egyik válaszolónak üzenem: én 14 évesen jöttem össze az első barátommal, másfél évig tartott. Azután pedig egy 6 éves kapcsolatom volt. És akkor most mi? :)


23/N

2013. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudok neki írni csak az a baj hogy így is csak akkor vagyok gépnél amikor anya elmegy a boltba agy lefürdik és barátom se bisztos hogy pont akkor gépközelbe van.Nem fogok teherbe esni még eleszveszíteni sem akarom a szüzességem fiatal vagyok még ahhoz.Beszéltem anyával és mondtam neki hogy sajnálom megbántam többet nem teszek ilyet, erre csak annyit mondott hogy jobb lesz ha szakítok a barátommal.De nem akarok vele szakítani és ő se ráadásul a karácsonyi ajándékot is megvettük egymásnak.Meg én mindig magamtól ágy azok be takarítom ki a szobám meg az egész lakást is de hiába ha észre sem veszi vagy ha észreveszi csak beleköt hogy nem így kellett volna vagy minek porszívóztam fel amikor még nem töröltem le a port stb. Tanulásról meg annyi hogy 4es tanuló vagyok egész évben csak egy egyest kaptam mert nem volt kész a házim meg kémiából egy hármast a többi 4es 5ös.
2013. dec. 11. 18:19
 8/16 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért
2013. dec. 11. 18:21
 9/16 anonim ***** válasza:
És miért ellenzi ennyire anyukád a barátodat? Gondolom van valami oka rá. Sokkal idősebb mint te? Kisebbségi? Vagy mégis mi a baja vele?
2013. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja vele mert nagyon jóvá voltak egyébként 17éves nem iszik nem cigizik semmi meg nincs vele semmi baja csak az zavarja higy 'túl sokat' találkozunk (egy heten egyszer nem tudom miert sok)es hogy miatta nem tudok tanulni holott egyedül egy oldalt 1óra alatt tanulok meg vele pedig 10perc alatt mert segít elmagyarázza felmondom neki..
2013. dec. 11. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!