Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy féltenek, de már ennek rég elmúlhatna az ideje. Én 15 vagyok a barátnőm 14,5. Pontosan egy éve vagyunk együtt. Már volt köztünk szex és a szüleink is tudják, az ő szülei megengedték, hogy ott aludjak azzal a feltéttel, hogy este nem fogunk "erotikázni". Ám az én szüleim nem engedik az együtt alvást, mert még túl korai és a szomszéd XY is 17 éves volt mikor mással aludt. -.-" Most mindent akkor csinálhatok amikor azt más tette ez előtt 5-10 éve!?! Csak én vagyok így? :(

2013. dec. 24. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nézd. Gyerekek vagytok. Miért csodálkozol? A barátnőd egy 14 éves kislány. A te szüleid sokkal felelősségteljesebbek mint a barátnőd szülei. Majd együtt alszotok, ha nagyok lesztek. Teljesen felesleges ilyen korán elkezdeni.
2013. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
A múltkor is feltetted már teljesen ugyanezt a kérdést, akkor is mindenki elmondta neked, hogy azért nem aludhattok együtt, mert még gyerekek vagytok. Mit nem lehet ezen megérteni?
2013. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Igazat adok a szuleidnek.
2013. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

B...ki örülj neki,hogy egyáltalán a másik szülők engedték.. ha én akkor ilyenen hisztiztem volna,akkor kinyírnak kb.

Pedig az én szüleim sem voltak annyira durva szinten konzervatívak.Utólag örülök azonban,hogy dolgokat nem engedtek meg.

2013. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem halsz bele...
2013. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
mindig elszomorit, ha ilyen kiirást látok...14-15 éves gyerekek, meg az együttalvás :( bárcsak az iskolában brilliroznának igy...ha -lehetne- mégis hány évesen kezdenétek, egyböl pelenka levétel után? az orosz megszállás alatt nagyon sok lányt, asszonyt megeröszakoltak, ezek a mai lányok..nem elbujnának az oroszok elöl, hanem elébük mennének, hogy nesztek itt vagyok.
2013. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Vagany, maholnap mar a kisiskolasok is egyutt fognak aludni! Persze csak azok, akiknek nincsenek olyan begyepesedett, maradi szuleik, akik ezt meg 15 eves korban is ellenzik! Szerintem panaszold be oket az ombudsman-nal!
2013. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok! Most nem azért sírsz mert még szűz vagy 15 évesen, hanem mert nem tudsz kefélni a gyerek barátnőddel.


Ezen is látszik hogy még gyerek vagy!

2013. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi idősen már javában benne voltam a dolgokba. Szerintem is tök kiborító, hogy a szülők próbálják az embert beszabályozni.
2013. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kösz 9-es hogy legalább te velem vagy! :)
2013. dec. 26. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!