Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek gáz hogy ha nem...

Szerintetek gáz hogy ha nem szeretek apámmal a szexel kapcsolatos témákról beszélni?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig olyan hülyén érzem magam mikor felhozza a témát! 14F

2013. dec. 27. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, a legtöbb tini zavarba jön a témától, még akkor is, ha sokkal fiatalabb korától elkezdték neki adagolni a tudnivalókat.


A lényeg, hogy attól függetlenül, hogy apáddal nem tudsz erről beszélni, megtanulj mindent mire odajutsz (vagy már odajutottál?).

S lehetőleg ne a hasonlóan tudatlan kortársaidtól kérdezz, hanem olvass könyveket, megbízható honlapokat, hogy ne te légy a következő itt az oldalon, aki felteszi:

"Lehet terhes a barátnőm, ha ide-oda spricceltem... kivettem mielőtt... stb."

2013. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, megértelek. Én se szeretném ha a szüleimmel szexről kéne beszélni..
2013. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 II.Dartheon ***** válasza:
jah, egyetértek elsővel.. és nem gáz amúgy :)
2013. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. dec. 27. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értékelendő, hogy apukád akar erről beszélni. A legtöbb szülő, főleg a férfiak olyan prűdek, ha gyerekükkel kell leülni erről beszélni, hogy csak na. Szerintem normálisan ezt a témát csak a szülők tudnák átadni a gyereküknek. Nem magát az aktus folyamatát, hanem érzéseket, tapasztalatokat stb. Becsülendő ez az apukádban, bár én kicsit korábban kezdtem volna neki. Szerintem fordulj hozzá bizalommal mindenféle kérdéseddel, ha ennyire nyílt. Több ilyen apuka kéne.
2013. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 robinson1 válasza:
Engemet ha a barátnőszerzésről kérdez akkor is hülyén érzem magamot. :)
2013. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!