Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadja el apám,...

Miért nem fogadja el apám, hogy nem vagyok tökéletes?

Figyelt kérdés

konkrétan megmondta, hogy az a baja velem, hogy nem olyan lettem sem külsőre sem belsőre mint amilyennek megálmodott.

Olyanokat is a fejemhez vág, hogy egy semmire való senki vagyok, mikor dolgozom iskolába járok és így is már nem csak egy szakmám van 20 évesen.

igazából tökmindegy mit csinálok az nem jó mert én nem olyan lettem amilyet ő akart... és ez fájó dolog elköltözni nem tudok mert 90.000 ftot keresek és errefelé annyiból nem lehet megélni (adok haza pénzt nem vagyok élősködő)



2013. dec. 28. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy kretén. Sajnálni tudlak, mert nekem öreganyám volt ilyen, szerencsére én nem vele éltem, de bele volt rögzülve ez a dolog.
2013. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem nagymamám közölte, hogy "te nem a mi fajtánk vagy!" - de az nyilván rosszabb, ha a saját apád mond ilyet. :(

Sajnálom, ezzel nem lehet mit kezdeni.

2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ez mellett sokat segít, elvisz autóval akárhova ha mennem kell mert pánikbeteg vagyok és sokszor nem tudok buszra szállni de vannak napjai mikor azt mondja hogy csak lusta vagyok és gyógyszerfüggő.

És utálom ha olyan dolgokkal vádolnak meg amik nem is igazak.

(a betegséget meg nem én találtam ki hanem pszichiáter mondta, papírom van róla de alig tudják csak 1-2 barátom meg a család mindenki más előtt titkolom)

2013. dec. 28. 19:44
 4/21 anonim válasza:
84%
nálam is van ilyen.. de néha lehet csak azért mondja mert felidegesíted valamivel.. vagy épp nem úgy csinálsz vmit ahogy szeretné .. nekem is jönnek a szavak pedig nő vagyok ,hogy nem csinálok semmit egész nap nem csinálok semmit ˇ... de ha csinálok akkor meg az én ilyenkor lesz*rom nem vagyok elég jó .. örülök neki .. vannak mások akiknek tökéletes vagyok úgy ahogy vagyok ..
2013. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. dec. 29. 00:43
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert önmagát sem fogadja el olyannak, amilyen. Önző, buta és korlátolt ember. Sajnállak; neked ezzel kell megbírkóznod és ezt kell feldolgoznod. Az ilyen apa nagy csapás, tudom, az enyém sem volt különb.


Senki sem tökéletes, ezt apádnak kellene a legjobban tudnia, aki a normálistól is messze van ilyen gondolkodásmóddal, nemhogy a tökéletestől.

2013. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A pánikbetegségedben biztosan benne van az, hogy apád egy önző, korlátolt és buta ember.


Ha nem javul a pánikbetegséged, akkor válts orvost!

2013. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, ha pánikbeteg van.

Apád egy beteg kretén alak.


Amint tudsz, szabadullj meg tőle, és éld a magad életét. Meglásd, akkor kigyógyulsz a pánikbetegségedből.


Ne hagyd, hogy elhitesse veled, hogy te nem vagy "tökéletes". Az vagy, olyan vagy, mint minden normális ember.


Ő az, aki nemhogy nem tökéletes, hanem elmebeteg, pszichopata, aki a saját gyereke lelki gyötrésében leli örömét.


Ha nem lettél olyan, amilyennek megálmodott, akkor forduljon a teremtőhöz, vagy a természethez magyarázatért, mert fele arányban az ő a génjeit örökölted.


Nézzen tükörbe! Vajon ő tökéletes? Vajon ő olyan lett, mint amilyennek a szülei megálmodták?


Mire vitte? Arra, hogy gyötörje, lelki beteggé tegye a saját fiát?


Menekülj onnan, míg lehet!!!!

2014. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, furcsa a helyzet mert segítőkész de ma is egész nap hallok mindent csak jót nem, segíteni se segítsek mert "minek?!" és akkor meg kérdeztem miért ne segítsek úgyis azt mondja mindig, hogy sosem segítek.. erre a válasz: hát nem is szoktál.

anyukám is hasonló természetű sőt ő máshogy rossz természet ő meg túlzottan félt engem de az ő kapcsolatuk is messze a jótól, abban viszont nem apu a hibás, vagy is nagyrészt nem ő.

2014. febr. 14. 13:48
 10/21 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen nyugi... konkrétan közölte velem hogy nem tart emberi lénynek. Halálosan le volt döbbenve mikor megtudta hogy férjhez megyek, mert mindig úgy gondolta hogy max fagyasztott gyerekem lehet mert ugyan kinek kellenék én...

aztán mikor tényleg férjhez mentem, azt hallgattam hogy mikor fog már elhagyni és ugye megvert e már a férjem...nem is tartom már vele a kapcsolatot.


anyám se sokkal jobb. semmi nem jó amit én csinálok... szerinte én szarul főzök, éheztetem a férjem:D bár a 95 kilójával nem hinném hogy éhezne... az is az én hibám ha kimegy a kutyához mikor ki van engedve....(sokáig nem fogadta el a kutya) szóval mindig minden az én hibám.


mindketten fiút szerettek volna, nem engem.

2014. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!