Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs jó kedvem. Én vagyok a...

Nincs jó kedvem. Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Ma egy barátnőmmel találkozom. Úgy volt, hogy anya kivisz a buszomhoz meg ad valamennyi pénzt. Már nem volt nála semennyi forint, de miközben már tusoltam megnézte, megjött a pénze és bekopogott, mikor éppen tiszta hab voltam, de kiszálltam, hogy mit szeretne.

Erre rá kb 5 percre megint bekopog, ismét tiszta hab voltam, ingerülten kiszóltam neki, hogy hagyjon békén, nem érdekel.

Mikor kijöttem a fürdőből odaállok elé, hogy jól nézek-e ki, mondta, hogy nem érdekli. Mert ő annyit szeretett volna, hogy apa megy el, most tud csak kivinni, mert a másik kocsiban nincs benzin és a bankkártyát is elvitte.. És hogy gyalogoljak ki magam a buszhoz meg csináljak amit akarok.

Most nagyon mérges vagyok, tiszta ideg a fejem, nem tudom mit tegyek. A buszhoz semmi kedvem kigyalogolni 20 percre van, ráadásul hideg van.

Szerintetek ez most miattam van?

15/l



2013. dec. 31. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

ne hisztizz, nem vagy már kislány...

legközelebb pedig normálisan beszélj anyukáddal

2013. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen miattad van. Megèrdemled, mert 2szer is kopogott, és akart valamit mondani te meg bunkó módon válaszoltál.
2013. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Jaaa, hogy anyád csak adjon pénzt, meg furikázzon téged, de ha ő szeretne valamit mondani, akkor kuss a neve, igaz?


(Ráadásul a te érdekedben merészelt téged zavarni, hogy nincs pénze és benzinje, de van más megoldás: apád. Erre te így flegmázol. Jobb lett volna, ha ha szájbavág, és el sem enged sehova.)

2013. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gonoszok vagytok.
2013. dec. 31. 10:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1) Nincs hideg.

2) Nem szakad le a lábad ha sétálsz 20 perced.

3) Ne legyél paraszt anyáddal.

2013. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Te.
2013. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Te hülye vagy.Mást ennyi idősen nem engednek sehova,téged meg anyud a te csavargásoddal kapcsolatban zavart és még neked áll feljebb?A helyében én nem engedtelek volna el ezek után.Összetehetnéd a két kezed,hogy ilyen szüleid vannak ahelyett,hogy itt hisztizel.Gondolom nem dúskáltok a pénzben te meg azon nyavajogsz,hogy 20 percet sétálnod kell?Szánalmas vagy.Szegény szüleidet sajnálom!
2013. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
igen, miattad van. elég egyértelmü válaszokat kaptál. ne itt hisztizz, inkább kérj majd bocsánatot az anyukádtol... ezek a "hálátlan" szülök, kinyalják a gyerek fenekét...még hurcibálnák ide-oda, pénzt is adnának neki..erre a gyerek ordibál a szülökkel, megáll az eszem...
2013. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát anyukád helyében ugyanígy tettem volna. 20 perc gyalog nem sok és nincs is hideg. Képzeld, mikor iskolás voltam, 30 percre volt a suli és mindennap télen is! gyalog mentem és este sötétben gyalogoltam haza, -20 fokban is. Romás környéken, nem is volt arra busz és kocsink sem volt. És nem volt rossz kedvem soha!
2013. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Azért ennyire durván nem kell letámadni, hogy le h.lye pics.zzátok, és a többi. H.lyén viselkedett, de az emberek nagy része ilyen volt kamaszkorában, és biztos vagyok benne, hogy közületek is sokan beszéltek hasonlóan a szüleikkel.


Kérdező: Tényleg elég bután viselkedtél a szüleiddel, lehetnél egy kicsit hálásabb, hogy anyukád amellett, hogy pénzt adott volna, még le is vitt volna a buszmegállóba. Nem hiszem el, hogy annyira megerőltető lenne egy kis séta, legalább kitisztulna a fejed, mielőtt a barátnődhöz érsz. Ebben az esetben igenis a te hibád volt, nem kellett volna leordítanod anyukád fejét, hiszen biztosan okkal zavart meg fürdés közben. Persze, zavaró lehet, de akkor sem így kellett volna viselkedni.

2013. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!