Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes megérteni az...

Miért nem képes megérteni az apám, hogy én nem akarok tőle semmit, nem akarok vele kapcsolatban lenni, kommunikálni?

Figyelt kérdés
nem akarok vele beszélni, találkozni se akarok vele (igaz ezt nehezen oldom meg mivel egy házban lakunk), nem akarok a társaságába lenni. Egyszerűen képtelen vagyok neki válaszolni normálisan. Minden oké lenne ha békén hagyna de egyszerűen képtelen, mindig beszél hozzám pláne akkor amikor betudja bizonyítani hogy mi milyen szemétládák vagyunk vele.... tudja hogy nem akarok vele beszélni és milyen vagyok ilyenkor és direkt akkor csinálja ezt amikor nagyapámék kint vannak, akik persze mellette állnak hiába mondom neki el milyen ember igazából mintha fél nap alatt el is felejtenék...
2014. jan. 1. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát egy fedél alatt,kötelező betartani a kultúrált viselkedés írott és íratlan szabályait.Ehhez hozzá tartozik az időssebb családtag tisztelete,még akkor is ha modern szemmel kicsit gáz a viselkedése.Persze ha elég érett vagy és van munkád a legjobb ha saját háztartásba költözöl,habár a stílusodról ítélve tízenéves lehetsz.
2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Etet? Itat? Van hol laknod azaz fűtés, villany víz? Taníttat? Ha igen, akkor minimum a tiszteletet add meg neki!
2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
mi a gond vele? mert így elég nehéz erre válaszolni!
2014. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Amíg ő gondoskodik rólad, köteles vagy betartani az ő szabályait!
2014. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez az ember okozta azokat a sérelmeket amiket soha az életbe nem fogok elfelejteni és amik ilyen antiszociális szarrá tettek mint ami vagyok. Ez az ember csak a rosszat mondta rám olyan trágár kifejezésekkel amiket ha meghallanátok lesokkolna titeket hogy egy felnőtt ember a saját családjára hogy képes ilyeneket mondani. Ez az az ember akivel életembe semmit nem csináltam közösen, olyan mintha soha nem lett volna apám és nem az miatt mert olyan húú de elfoglalt ember volt, évekig nem volt munkája és a hajlandósága se hogy dolgozzon. Ez az az ember aki az ismerőseit előbbre helyezte a családjánál ez az az ember aki az ismerősei előtt arcon köpött.
2014. jan. 1. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Na most már értjük, hogy mi a baj. Szólnod kéne az iskolában, hogy mi a helyzet, nekik meg értesíteni a Gyámhatóságot.
2014. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez az az ember aki a szobámat átkutatja, ez az az ember aki kibeszéli hogy én kikkel megyek el otthonról, ez az az ember aki leb uzizott, ez az az ember aki barátaim előtt mikor voltak még számtalanszor lejáratott felvállalhatatlan viselkedésével, ez az az ember aki miatt fél évtizede senkit nem mertem elhívni
2014. jan. 1. 15:11
 8/15 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, pesten vagyok kollégista most csak a szünet miatt vagyok itthon. Nem lenne semmi baj de egyszerűen képtelen ezt elfogadni hogy én semmit nem akarok tőle és hidjétek el nekem ez az egész még lehet rosszabb érzés mint neki. Nem tudom milyen az ha van valakinek apja, nem tudom milyen az hogy valaki büszke rá, számomra ezek a dolgok elképzelhetetlenek.
2014. jan. 1. 15:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Amíg ezt le nem írtad, nem tudtuk megítélni, hogy mi a helyzet, hogy jogosan vagy-e így felháborodva.
2014. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sajnos ezeket a dolgokat nehéz megfogalmazni, látni kéne, hogy hogy viselkedik a családjával. Mindig tagad mindent és minket hoz ki bűnbaknak.
2014. jan. 1. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!