Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szedjem rá anyukámat,...

Hogyan szedjem rá anyukámat, hogy elengedjen a barátomnál?

Figyelt kérdés
17 éves mulottam...Megszeretném látogatni a barátomat,aki 220 km-re lakik tőlem.Már pár hónapja együtt vagyunk,és nagyon szeretjük egymást.Nem rég lejött hozzám... a szüleim nagy nehezen megengedték,hogy lejöhet...Apukám ő engedékenyebb,de anyjával nehezebb...ő az a régimódi tipus..nem ért meg engem szerintem.Hogy vegyem rá, hogy elengedjen ?
2014. jan. 3. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Addig én sem engednélek sehova amíg nem tudsz helyesen írni.
2014. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Kérd meg anyudat, hogy meséljen a 17 éves koráról. Ő hogy élt akkor, volt-e udvarlója, tiltották-e a szülei stb.

A legtöbb anyuka valamiért elfelejti ,hogy anno annak idején 17 évesen hasonló gondokkal küszködött mert őt is tiltották a barátjától.

Én is anyuka vagyok, és a lányom 19 éves. Én is korainak tartottam, hogy a lányom 17 évesen a barátjánál aludjon..Én is tiltottam, annak ellenére, hogy kedveltem a barátját.

A lányom cselesen kifaggatott az én 17 éves világomról. Jöttek az emlékek.. Akkor döbbentem rá, hogy 17 évesen már nem voltam szűz, már együtt aludtam a párommal. Akkor értettem meg, hogy a lányom már nem az én kicsi lányom, hanem egy nagy lány aki pontosan tudja mit akar...Azóta nem tiltok semmit..Nálunk bevált, talán nálad is beválik majd.(egy próbát megér)

2014. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
en sem engednelek el. de hozzam johetnel. hol laksz kérdező?
2014. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves vagyok, köztünk "csak" 180km van meg nemrég jöttünk össze. Eddig ő jött el 2 alkalommal hozzám, majd idővel talán én is mehetek, ha látják a fiún, hogy fontos vagyok neki. Próbáljon meg hozzád is többször menni a srác, hátha ezt értékelnék a szüleid :)
2014. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De sajnos ezt sem engedik meg :S
2014. jan. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!