Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyu elengedj...

Mit tegyek, hogy anyu elengedjen? :' (

Figyelt kérdés
Anyu nem enged el osztálykirándulásra ami pont két hét múlva lesz! Már le vannak foglalva a helyek is és ha én visszamondom az osztálytársaimnak többet is kéne fizetniük. És nagyon szeretnék menni,nem arról van szó hogy félt,vagy ilyesmi hanem azt mondta hogy egész nap nem csinálok semmit és közben takarítottam meg minden és ezért azt mondta,hogy mondjak le az osztálykirándulásról. Mégis hogy vegyem rá hogy elengedjen????
2013. máj. 27. 19:55
 1/7 anonim válasza:
97%
beszéld meg vele ezt az egészet,üljetek le és mondd el neki hogy nagyon el szeretnél menni a kirándulásra,és szerintem ha segítesz neki a következő napokban takarításban,főzésben, biztosan elenged.:)
2013. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aj...köszönöm a választ,lehet hogy megpróbálom de ha ilyesmit akarok mondani mindíg elsírom magam..
2013. máj. 27. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy pénz gond?
2013. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
37%
mondd azt hogy kötelező
2013. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem,nem a pénz gond,csak annyi hogy szerinte trehány vagyok és soha nem pakolok össze magam után
2013. máj. 27. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, allj ki az igazadert, higgadtan, nem hisztizve-nyafogva. menj oda anyukadhoz, mondd meg neki, hogy ugy erzed igazsagtalansag tortent, hiszen te kitakaritottal, es ha tovabbra sem hajlando elengedni, probalj kompromisszumot kotni. pl.: holnapra megcsinalod az egesz hazat/lakast/szobad, de akkor had menjel el. viselkedj eretten, ha azt akarod, hogy eretten kezeljenek!
2013. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

érvelj azzal hogy egy ilyen kirándulásnak közösségépítő hatása van, nagyon kitolna veled, ha nem engedne el.

cserébe ajánld fel, hogy ha hazaérkeztél, akkor utána 2 hétig nem mész sehova, csak otthon takarítasz, de ettől az élménytől ne fosszon meg, mert neked lesz később xar emiatt a suliban. mert ugye az milyen kiábrándító, h mindenki arról sztorizik, hogyan idéztek szellemet éjjel, hogy öntötték nyakon vízzel a fiúk a lányokat mikor kiléptek a szobájukból, és hasonlók.

én sem voltam egy mintakölök, de anyám inkább a koncertre járástól tiltott el, mintsem egy kirándulástól.


ha nagyon rezeg a léc, akkor vond be az ofőt, hátha meggyőzi, lehet szépíteni azzal, h ez kötelező, ez erdei iskola, stb.

2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!