Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet kivédeni a lelki...

Hogy lehet kivédeni a lelki terrort, csúfolódást?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy,hogy nem ereszkedsz le primitiv emberek szintjere,mert aki bantja a masikat az primitiv,es elkerulod a tarsasagukat!:)
2014. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Le kell szarni őket. Ha valamit mondanak csak visszamondani kissé flegmán hogy oké, elhisszük. Hidd el megunja a csúfolódó. Pl ha ha aztmondják hogy homokos vagy vagy akármi csak visszamondod h ja téged raktalak seggbe tegnap. De ez csak egy példa. A lényeg h ne lássák rajtad hogy ezzel megbánt stb azt lássa hogy nem érdekel téged mit mond.

Egyébként én is átéltem ezt régen engem is csúfoltak stb ma már teljesen más ember vagyok, nem is csúfolnak de ha valaki csúfolni akarna sem igazán érdekelne :D

2014. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudni kell felismerni, hogy mikor mondanak valamit azért az emberek, hogy segítsenek, akár kis cikizéssel, és mikor irigykednek, vagy utálnak valamiért és csak azért teszik, hogy kikészülj.
2014. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ököl az arcba.

Engem általánosban kezdtek el alázni csoportosan.

Aztán lezúztam a legnagyobb pofájút, ami azt illeti nem is egyszer. Hirtelen nem voltam olyan vicces.


Aki azt mondja hogy az erőszak primitív, az elfelejti, hogy attól hogy egy megoldás primitív, még megoldás marad.

2014. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágj vissza nekik.
2014. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! tudom nagyon rossz ha az embert bántják tapasztalatból tudom... Nem is foglalkozz velük!! Miért adsz ilyen emberek véleményére?? ugyan máár! egyszer majd meg unják vagy próbálj meg beszélni velünk
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!