Mért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
A szüleim egy folytába ordibálnak egymással nincs egy normális szavuk egymással (néha van). Meg apám ilyen flegma stílussal mint ha ő lenne a valaki munkából hazaérve monjda hogy mi ez a kosz itthon meg minden? közbe meg nevelő anyum egésznap dolgozik megállás nélkül. Meg a testvéreimmel is csak ordibálni bír nem bír egy normális szót hozzá szólni. Köztük velem is kiabál (15F). Az rendben van ha valami rosszat csinálunk de ennek nincs jobb megoldása mint az ordibálás? Meg azt is tudom hogy megkapok mindent és teljesíteni kéne meg minden mert ugye középsuliba járok ( 9. osztály) és most félévkor is asziszem egy 1db 2-esem vagy 2db lesz nem tudom pontosan és erre is jön ordibálni hogy ha 1db is lesz elvesz mindent évvégéig nem mehetek sehova se tv, se gép,se telefon se semmi itthon kell maradnom. Erre is ez a megoldás? -.-" Tönkreteszi a családot főleg hogy ezt látja az 1éves kisöcsém is, és nem akarom hogy ilyen legyen? Beszélgetni nem nagyon beszélek apámmal mert ilyen. Nevelő anyummal is beszélünk erről mikor apám nincs itthon de nem találtunk rá megoldást velem van a baj? vagy mért ilyen? nincs valami orvos vagy valami szakember aki segíteni tudna neki? Mert ha így folítatja inkább lelélepek és ideiglenesen valamelyik haveromnál szállásolom el magam vagy elmegyek anyumhoz.

2014. jan. 13. 16:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most is örültem hogy ezt letudtam ide írni kitudja mikor kapcsolhatom be újra a gépet .
2014. jan. 13. 16:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is ezek folytak hosszú-hosszú éveken keresztül és amikor visszagonolok, még mindig sírhatnékom van. Nekünk sajnos nem sikerült otthonról elmenekülni, csak egy éjjel, amikor 11 éves voltam és lelkileg nagyon megviselt. Anyagi lehetőségeink nem voltak máshova elköltözni.

Ha most ott lennék újra, abban a helyzetben, akkor 1000%, hogy megszöktem volna ... Nem is csodálom, hogy mostanság annyi kamasz szalad el otthonról. Senki meg nem kérdi tőlük, hogy a reaális családi szitu milyen otthon.

2014. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem hisze hogy ehhez szakember kell.

Azt írod anyud egész nap dolgozik. Akkor miért nem teszitek rendbe egy kicsit a lakást a testvéreiddel?

2-es lesz a bizidbe, és ezért eltilt dolgoktól-miért szerinted mi a megoldás, ha magadtól nem vagy képes leülni tanulni?

2014. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És sajnos annyira középkoriak a családügyi törvények most a XXI. sz.ban, hogy ha tettlegességek is lesznek, a rendőrség sem akar semmit sem csinálni, csak vállvonogatva azt mondják: költözzenek el otthonról, akiknek nem tetszik.

És belegondolni is rossz, hogy mennyire sok 20-30 éves bűnöző, főleg férfi van manapság szabadlábon és legtöbbször párkapcsolatban/házasságban. Ebből a szempontból is menekülni kell ebből az országból sajnos ...

2014. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló.


Először is kicsit vegyél vissza az arcodból másodszor is sose voltam 4-5ös tanuló mindig 3-volt a bizim meg egykét 4-es most meg azt hiszem 1kettes lesz benne és ezért már ez jár? Ezzel csak az a baj hogy engem tesznek tönkre és a büntetéssel meg nem érnek semmit mert direkt idegesítem fel őket és lesz ami lesz. Sok dolgot nem értékelnek. Télleg az lesz hogy egyszer kipróbálom hogy mi lesz akkor ha szó nélkül elmegyek itthonról és majd reggel visszamegyek és semmilyen telefont nem fogok föl venni. Kiváncsi vagyok mit szólnának hozzá.

2014. jan. 13. 16:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg segítek mindin nap hozok be fát mert fával fűtünk lejövök vigyázni ha kell tesómra meg stb. Apámnál már direkt nem csinálok meg semmit vagy csak lassan . Ha meg normálisan végezném a dolgomat és nem találok meg valamit akkor már egyből ordibálás jön hogy nem találok meg semmit és hogy egy semmirekellő vagyok meg nem lesz belőlem senki.
2014. jan. 13. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:

3.vagyok

"mert direkt idegesítem fel őket és lesz ami lesz."-ha Te így viselkedsz ,akkor miért várod, hogy ők másképp viselkedjenek veled.

Velem vitatkozhatsz, de attól neked nem lesz jobb, hogy csak az apádat hibáztatod.

Mi lesz ha nem mész haza.-anyád halálra aggódja magát, kerestetni fog a rendőrséggel, aztán reggel mikor hazamész, apád egy atyai pofonnal fogad az ajtóban.

2014. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Szüleidnek is biztos rózsás élete van ilyen gyerek mellett,aki "direkt idegesiti" őket,de nem baj,mert még neki áll feljebb és fenyegetőzik,hogy elszökik. Anyad lehet hiányolna,de apádtol a viszontlátáskor pofont fogsz kapni,az ziher. "mindig 3-as voltam" ...mert em akrrtál soha jobb lenni. Vagyis akarhattál,de tenni már büdös lusta disznó voltál érte bármit is. Az lenne a király ha hagynának had fészbukkolj,csavaroghass a haverokkal,hogy a bizidben oruljnek ha látnak kettest és nem csak egyest?! Most vagy az elkanászodásra hajlmos korodban. Ha most valaki nem reguláz

meg,akkor idővel rosszabb lesz.Az hogy apád idiota,nincs egy szép szava,csak ordit az az ő hulyesége. Amig okot ad rá az élete biztos az is marad. Megkérdezted már valaha is hogy mi volt aznap a munkahelyén?Ha csak fogalmad lenne hogy mennyi mindennel jár egy család fentartása,te is inkább a tanulást választanád. Bizzunk benne hogy idovel rajossz.


25

2014. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy csak apámat idegesítem fel direkt mert ahogy ő velem én is úgy vele elve. Mire föl ordibál ő velem? Ennyi erővel én is ordibálhatnék vele? Neki a munkahelyén vannak gondok? És ha nekem lenne máshol gondom akkor mivan? Más családokba nincsen gond ugye? Ha meg van is nem ordibálnak az is biztos na mind1.
2014. jan. 13. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a válaszra törekedjünk, a Kérdező nem azt kérte, hogy őt jellemezzük és semmi értelme nem is lenne :)
2014. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!