Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleim,...

Hogyan győzzem meg a szüleim, hogy néha a vőlegényemnél alhassak?

Figyelt kérdés

6 éve van párom, ebből 3,5 évet együtt laktam vele kollégiumban, közös szobánk volt. Most azonban mindketten lediplomáztunk, s költözünk haza a szülőkhöz. Már szervezzük a lagzit, augusztusban fogunk összeházasodni és utána összeköltözünk, addig a szüleinknél fogunk lakni, külön-külön. Az én szüleim nagyon konzervatívok és vallásosak, szinte soha nem aludhattam a párom szüleinek a házában, csak néhány kivételes alkalomkor (bál után, szilveszterkor). Azt mondták, hogy amíg nem vagyunk jegyesek, addig ne aludjak náluk. Karácsonykor eljegyzett a párom, de most azt mondják a szüleim, hogy még mindig korai, hiszen még házasok sem vagyunk. Nagyon szeretnék havonta egy-két alkalommal a páromnál aludni, de úgy, hogy a szüleim is beleegyeznek. Nekem fontos a családi béke, nem akarok veszekedést, vitát, s mivel még nincs munkám, egyelőre ők tartanak el.

Hogyan kérjem meg őket, hogy beleegyezzenek?

22/N


2014. jan. 14. 21:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Igen a bátyád csinálja jól,ha ígyis-úgyis leszidják akkor tök mindegy hogy 3kor,vagy 12kor megy haza.

te meg átmész és kész,esetleg megnyugtatás kép oda lököd nekekik,hogy nem "fogunk sexelni".

2014. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el. 22 évesen ilyen hozzáállással? És férjhez akarsz menni?
2014. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hogyan?

"Apu, anyu, xy-nál alszok, holnap jövök" - és mész. Mivel a bátyádat sem dobták még ki, téged sem fognak, max. letosznak. És? Profán képpel meghallgatod és ennyi.


De ebből lesz az, hogy együtt éltek, de ha valami nem tetszik a szüleidnek, ugrasz, hogy jó legyen nekik, a pároddal szemben. Rövid életű lesz a házasságod, mert ezt kevés ember viseli el.

2014. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!