Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan hogy valaki a rossz...

Van olyan hogy valaki a rossz családi kapcsolatok miatt tönkremegy idegileg és a külseje is elváltozik emiatt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lelki állapot mindig tükröződik az arcon. Ha évek során sok stressz ér valakit, amit nem tud levezetni, márpedig ha a saját családja miatt stresszel, azt nem nagyon tudja levezetni, akkor persze, hogy látszani fog rajta.
2014. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
Hát persze, a családi légkör meghatározó tényező mindenki életében, szinte bármire kihatással lehet, legyen az viselkedés vagy egészség. A pozitív és negatív értelemben is rányomja a bélyegét a család minden tagjára, főleg a gyerekekre, vagy az érzékenyebb egyénekre, kiszolgáltatottakra.
2014. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van ilyen, lehet én is ilyen vagyok, nekem pl az egészségem rámegy.
2014. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én ismerek ilyet, mondjuk ő nem feltétlenül a rossz családi viszony miatt ment tönkre idegileg. De nagyon sovány és megöregedett az illető.
2014. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, idegileg tuti, de az meglátszik a külsőn ha stresszes valaki
2014. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most az érdekelne hogy ha valaki belátná ezt hogy rossz a családja és kialakítana a párjával pl egy nyugodtabb szeretet teljesebb életet ez a folyamat visszafordítható szerintetek?
2014. jan. 17. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor visszafordítható,ha már saját,harmonikus családja van.Mióta két hetente járok haza,az arcbőröm szebb lett,de a stressz háj még mindig ott van,ami már az én hibám is.
2015. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!