Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőim nem...

Mit tegyek ha a barátnőim nem beszélnek velem?

Figyelt kérdés
Az osztályban az egyik barátnőmmel nincs semmi közös témánk csak egy könyv.A másikkal alig állok szóba de néha nevetünk RAJTAM.De ezenkívül semmit nem beszélek velük.Rosszul esik,hogy ők mindig minden hülyeségen nevetnek ha meg én mondok valamit csak bólintanak.

#barátnő #rossz iskolai kapcsolatok
2012. okt. 3. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezek NEM a barátnőid...
2012. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ők nem a barátnőid. nagyon rossz a helyzet, tudom, de talán sulin kívül próbálj barátkozni.
2012. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tanulj meg nevetni magadon! Én is így vágódtam be! :)
2012. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem 9-ben szopattak csomót aztán egy idő után magamon is nevettem.. és nolám.. nincs rajtam több "fogás"
2012. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az nem mindig megoldás magadon nevetni..., de úgy áltban be jönn csak számíts arra , hogy ezt ki beszélik a hátad mögött
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy fenét beszélik ki, meg kell találni a középutat! Szerintem az önirónia nagyon fontos. Sugározzon az rólad, hogy nevetsz magadon, de uralod a helyzetet.
2012. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!