Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti fel tudtok nézni a szüleite...

Ti fel tudtok nézni a szüleitekre?

Figyelt kérdés

Anyudra? Apudra? Miért igen,és miért nem?

Kort és nemet is írjatok,köszönöm



2014. jan. 17. 17:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

Nem, mert semmi kiemelkedőt nem tettek az életük során. Átlag emberek akik reggel felkelnek elmennek dolgozni és hazajönnek. De ez nem csak rájuk értendő, hanem keresztszülőkre is. Egyedül egy rokonomra tudok felnézni, aki 25 évesen egy gatya zokni fogkefe kombóval indított vállalkozást kölcsönökből, azóta lóg rajta a vastag arany nyaklánc, van 2 autója, egy szép motorja, két szintes háza medencével, szóval igen rá büszke vagyok

21/F

2014. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én felnézek a szüleimre, nagyon tisztességes, őszinte, dolgos emberek. Sajnos egyiküknek sem volt túl jó a családi háttere (édesanyám szülők nélkül nőtt fel, édesapám pedig lényegében szintén, ugyanis ahogyan a szülei viselkedtek, az embertelen); ennek ellenére példás szülők lettek. Nagyon tisztelem az értékrendjüket; azt, hogy szorgalmasak és saját erőből értek el mindent az életükben. Tisztelem a szerelmet, ami 25 év után is ugyanúgy jelen van közöttük, és tisztelem azt, amilyen odaadó szülők. Nagyon sok mindent tudnék még írni róluk, nagyon szeretem őket és sok szempontból tekintek rájuk példaképként. Szerencsés vagyok, hogy ilyen szüleim vannak.


20L

2014. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Semmi nincs, hogy büszke legyek rájuk, inkább a szégyen jutott!
2014. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen fel tudok nézni rájuk mert sok sok éve nehéz anyagi helyzetbe vagyunk, sokat dolgoznak, hogy mi a tesómmal egyetemre járhassunk. Emellett szeretnek és foglalkoznak velünk.
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
25%

Nem, mert nem mernek belevágni valami újba, 20 éve ugyanazon a munkahelyen dolgoznak, amikor lehetne sokkal jobb állásuk is, csak lusták...

16f

2014. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
1. Ha téged felneveltek és te sikeres leszel, akkor már is felnézhetsz rájuk, mert ők indítottak!
2014. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, apukámra mindenképp.

Csodálatos ember, egyedül felnevelt minket a testvéremmel, mindent megadott, egyáltalán nem éreztük azt, hogy bármi hiányt szenvednénk, amiért anyukánk nem élt velünk.

Mindent megadott, teljes mértékben ellátott minket, a mai napig (felnőttként is) bármikor bármiben számíthatunk rá.

Két szakmája van: a testvérem követte az egyikben, én a másikban. Mindkettőnknek tud segíteni, tanácsot adni. Támogatott a tanulmányainkban is.

Ő a példaképünk.

2014. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámra igen, mert egyedül felnevelt és mert mindig számíthatok rá, mindent megbeszélhetek vele.

Apukámra nem, mert sose foglalkozott velünk, és ahogy él, az sem olyan, amire büszke lehetne az ember.

2014. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

édesapámra igen, mert amíg élt addig nagyon sok olyan dolgot ért el saját erejéből, ami másnak sosem adatik meg.

emellett egy becsületes, tiszta szívű ember volt, sok mindenhez értett, a szaktudása kiemelkedő volt.

édesanyámra egyáltalán nem tudok felnézni, én most 20évesen több dolgot értem el, mint ő. a munkájához ért, nem is kicsit, de saját önhibájából nem keres annyit, mint amennyit kereshetne a tudásából kifolyólag, mert nem tesz érte. emellett lusta, rosszmájú ember ki mindig az egyszerűbb utat választja.

röviden ennyi.

20/L

2014. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Apamra nem, mert ongyilkos lett.

Anyamra...nehez ugy, mert tulelte apam ongyilkossagat, ugyanakkor mindent felad, allandoan csak panaszkodik, uvolt, sir, a lakas egy romhalmaz, a munkahelyen sem teljesit eppen kiemelkedoen, csoda, hogy meg nem rugtak ki. Szoval katasztrofalis, onpusztito eletet el, szerintem lehetne maskepp is, de ot legalabb megertem, hogy miert lett ilyen.

2014. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!