Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs saját szobám, ötletek...

Nincs saját szobám, ötletek hogy hogy oldhatnam meg? (több lent)

Figyelt kérdés
A szüleimnek már említettem és azt mondták hogy lehetne úgy csinálni hogy a padlás nagyon nagy és el lehetne választani de a fûtéssel nem lenne baj, csak a fel járó... az az egyetlen gond. amúgy a hugommal vagyok egy szobába,csak az gond hogy mindig idegesít (bocsi a sok szövegért meg a rosz fogalmazásért) elôre is köszi a válaszokat! és 3an vagyunk lány testvérek a nagy testvérem(15/L) már ennyi idôsen kapott saját szobat 12/L ès bocsi ha rosz tèma körbe irtam,ès a helyesírási hibákèrt is bocsi
2014. jan. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne bocsánatot kérj a hibákért, hanem írj rendesen...


Amúgy mi a kérdés? Mi nem tudjuk neked megmondani, hogyan tudjátok megoldani a feljárót, mivel nem ismerjük a házatok kialakítását...


Szóval ez egy teljesen felesleges és értelmetlen kérdés.

2014. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

1.: Szerintem telefonról ír, mivel az ékezetek többek között fordítottak és az ű is francia tetős. Oké, hogy tanuljon meg helyesen írni de egy 7 centis képernyőn nem is látja az egész szöveget, és nehéz javítani, ha elrontott valamit.


Kérdező: ha a szüleid rábólintottak, akkor mi a gond? Nyilván csinálnak neked feljárót is.

2014. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

ez nem családi kapcsolat kategória.

egy építészt, kivitelezőt kéne megkérdezni hogy mit javasol.

2014. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván a padlást meg kell csinálni, akor meg a feljáró is belefér. Végső esetben egy sima létra ugyanúgy megteszi, csak nem kényelmes, de az más kérdés.
2014. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat:) ès igen, telefonrol vagyok, meg beszèltem a szüleimmel ès már èpûl a szoba
2014. jan. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!