Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódtam a páromban! Miért...

Csalódtam a páromban! Miért nem akarja a párom a kisfiamat buszozni vinni?

Figyelt kérdés

Párom buszsofőr, van egy három éves kisfiam akivel jól kijön.

A kicsi azt szeretné, ha valamelyik nap elvinné buszozni. Nagyon jó gyerek, leülne, nem rosszalkodna. Párom mégsem akarja elvinni, pedig csak egy körröl lenne szó. Olyan nagy kérés ez? A fiam már annyira várja, hogy szinte csillpg a szeme mikor erről beszél.


2014. jan. 20. 20:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Te miért nem akarsz vele menni? Egy buszsoför nem tud vezetés közben egy gyerekre vigyázni, ezen kivül nemis vihet fel csak úgy egy gyereket a buszra, ezért simán kirúghatják.
2014. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
Mert 3 éves az még pici! Menj velük! Én nem is engedném! Egyedül üljön,nem tud biztonságosan kapaszkodni,elesik,kitörik a foga,a párod felelősége hatalmas lenne,nem tud rá figyelni vezetés közben és az állása is veszélybe kerülhetne!
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Nem vihet egy ilyen kicsi gyereket felügyelet nélkül a buszra. Neki az útra kell figyelnie, nem a gyerekre.
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagy kérés. Egyszerre gyerekre vigyázni és buszozni nem lehet.
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a kicsi leülne, nem lenne vele baj. A párom simán felvihetné mert az egyik kollégája is szokta vinni a kisfiát.
2014. jan. 20. 20:53
 6/47 anonim ***** válasza:
94%

két lehetőség van, vagy csak megy egy kört üres busszal, utas nélkül, kivágják.

VAgy megy utasokkal, akkor meg hogy a pba figyeljen a gyerekre?

Te nem vagy normális. Buszozz vele, ha akarsz.

2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
93%
Jaj,több esze meg felelösség tudata van a párodnak mint neked komolyan mondom! És ha elesik? Ha pisilni kell? Jó gyerek,jó gyerek! Az enyém is az,de nem engedném és ő már 4éves! Ha meg kirúgják az lesz a bajod???
2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, sajnálom, a párodnak van igaza. Neki az utasokért kell munkaidőben felelősséget vállalni, nem a Te fiadért...

Azért jellemző, azt a szerencsétlen embert nyugodtan ki is rúgatnád akár, mert "A fiam már annyira várja, hogy szinte csillog a szeme"

2014. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Miért rúgnák ki amikor más sofőr is ezt csinálja. Nem egyett láttam már! Az én fiam nagyon ügyes, tud magára vigyázni.
2014. jan. 20. 21:00
 10/47 anonim ***** válasza:
22%
Szegény kisgyerek.. :( Teljesen megsajnáltam! Tényleg nem nagy kérés! :(
2014. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!